Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #14

A jeśli z jakiegoś powodu ominęliście poprzednie odcinki naszej iOS’owej serii to zapraszamy do ich sprawdzenia:

 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #1 
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #2
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #3
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #4
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #5
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #6
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #7
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #8
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #9
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #10
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #11
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #12
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #13
 • Guitar Pro
  Guitar Pro

  Guitar Pro

  cena: 3,99€

  Pobierz z iTunes

  Świetny program do tworzenia muzyki. Przyda się na pewno każdemu twórcy, który szukał prostego, wygodnego i efektywnego sposobu do zapisywania swoich riffów, pomysłów, aranżacji i czego tam jeszcze. Zdziwilibyście się ile kapel, które znacie z radia korzystają z tej aplikacji. Mobilna wersja to większa wygoda – zamiast nagrywać swoje pomysły, nucąc je do telefonu, człowiek może je od razu rozpisać tak jak należy.

  Imo
  Imo

  Imo 

  cena: bezpłatny

  Pobierz z iTunes

  Jeden z lepszych komunikatorów z jakimi miałem styczność na iOS’ie. Po pierwsze: aplikacja nie wymaga od użytkownika zakładania kolejnego bezsensownego konta, tylko po to, żeby używać komunikatora. Po drugie, obsługuje większość popularnych protokołów: gTalk, Jabber, Myspace, Facebook Chat, Skype, MSN, ICQ/AIM i Yahoo. Brakuje niestety gadu-gadu oraz tlena, no ale taki już ciężki los naszych krajowych protokołów. Funkcjonalność aplikacji, muszę przyznać – imponuje. Natychmiastowe powiadomienia o otrzymanych wiadomościach, możliwość wysyłania wiadomości głosowych – co jest o wiele wygodniejsze, na przykład kiedy chcecie odpowiedzieć komuś bez potrzeby zsiadania z roweru. Naprawdę warto sprawdzić.

  Night Stand HD Lite
  Night Stand HD Lite

  Night Stand HD Lite

  cena: bezpłatny

  Pobierz z iTunes

  Tu z kolei mamy tzw „landrynkę dla oczu”, czyli app, który nie przyda się Wam do niczego konstruktywnego. Za to, jeśli tak jak ja podłączacie telefon do ładowarki tuż przed pójściem spać, to miło zamienić go w stylowy zegarek, ot tak – po prostu. W końcu do czegoś trzeba zaprząc ten super wyświetlacz Retina, prawda? 

  Paper Wars: Cannon Fodder
  Paper Wars: Cannon Fodder

  Paper Wars: Cannon Fodder

  cena: 0,79€

  Pobierz z iTunes

  Gra  „Paper Wars: Cannon Fodder” została stworzona  jako  „najgorsza gra wszechczasów”.  Twórcy sami siebie określają mianem jednego z najgorszych developerów na świecie. Jak podkreślają we wszystkich informacjach prasowych – zespół składa się z kilku pijaków, których celem (wciąż niespełnionym) jest stworzenie „worst game ever”. Sama gra jest wariacją na temat popularnego gatunku „tower defense” choć i tutaj wypada oddać słowo twórcom: „w normalnych grach TD ustawia się wiele wież, które później automatycznie strzelają, nasz klon jest tak tani, że mamy tylko jedną wieżę i trzeba strzelać samemu„.

  Firefox Home
  Firefox Home

  Firefox Home

  cena: bezpłatny

  Pobierz z iTunes

  Korzystasz z przeglądarki Mozilla Firefox na swoim komputerze? To świetnie się składa. Chociaż Apple niechętnie patrzy na konkurencyjne przeglądarki dla iOSa, to jest skłonne pójść na małe kompromisy. Takie jak Firefox Home. Aplikacja służy do synchronizacji Twojej historii przeglądania, zakładek a nawet aktualnie otwartych kart w Firefoxie, którego zapomnieliście wyłączyć, wychodząc z domu.