Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #11

A jeśli z jakiegoś powodu ominęliście poprzednie odcinki naszej iOS’owej serii to zapraszamy do ich sprawdzenia:
Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #11

 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #1 
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #2
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #3
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #4
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #5
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #6
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #7
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #8
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #9
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #10
 • Mobile Mouse

  Mobile Mouse

  Mobile Mouse Pro

  cena: bezpłatna przez krótki okres czasu!

  Fani rozwiązań “kanapowych”, czyli takich, które pozwalają sterować komputerem, siedząc sobie wygodnie na kanapie powinni czym prędzej ściągnąć Mobile Mouse Pro. Po pierwsze dlatego, że przez krótki okres czasu można mieć ją za darmo na swoim jabłku. Po drugie: dzięki wykorzystaniu akcelerometru wbudowanego w iPhone’a, możecie zapomnieć o naśladowaniu myszki za pomocą ekranu dotykowego (chociaż ta opcja jest również dostępna) – teraz wystarczy złapać swój telefon i voila! Program ma całkiem sporo małych i wygodnych tweaków do sterowania odtwarzania muzyki, filmów i surfowania po sieci. 

  Battery Life

  Battery Life

  Battery Life Pro – All-IN-1

  cena: bezpłatny

  Świetna aplikacja do monitorowania zużycia energii przez wszystkie procesy i czynności na waszym telefonie. Tryb oszczędzania energii może się przydać, kiedy to przeniesiecie się w czasie do okresu średniowiecza i chcielibyście mieć jak najdłużej działający telefon. Do tego aplikacja zapewnia dzienne/tygodniowe i miesięczne logi przedstawiające w przejrzysty sposób zużycie waszej baterii – świetna sprawa dla troszczących się o swoje gadżety użytkowników.
  File System

  File System

  FileSystem

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Kto powiedział, że iOS nie oferuje dostępu do swojego systemu plików? Przecież oferuje… Inna sprawa, że jakiekolwiek funkcje związane z operacjami na plikach nie istnieją, ale… no można sobie popatrzeć. Aplikacja powinna przydać się wszystkim deweloperom, którzy zamiast czytać ten tekst pracują nad swoją najlepszą na świecie aplikacją na iOS’a, która podbije rynek i zrewolucjonizuje sposób korzystania z urządzeń Apple’a!

  Glass Tower

  Glass Tower 2

   Glass Tower 2

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Bardzo fajna gierka, która na początku powinna Wam się skojarzyć z legendarnym Tetrisem. Dopiero później, człowiek się zastanawia i dochodzi do wniosku, że może i Glass Tower 2 wygląda jak Tetris, ale bliżej mu do Sapera… Chodzi o to, żeby rozbić (dotykając ekranu palcem) wszystkie niebieskie klocki, nie uszkadzając żadnego z czerwonych. W teorii wydaje się to banalnie proste, jednak w praktyce… 

  LomoLomo

   LomoLomo

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  I coś dla entuzjastów fotografii w stylu Lomo. Aplikacja została zaprojektowana tak, żeby jak najlepiej oddawać klimat robienia fotek starymi aparatami fotograficznymi, które (jak pewnie nie uwierzycie) korzystały jeszcze z klisz. Efektów oraz samych typów aparatów jest tak sporo, że dla leniwych użytkowników przewidziano funkcję losowej konfiguracji. Bardziej dociekliwi mogą oczywiście ustawić program tak, żeby za każdym razem robić zdjęcie ze swoim ulubionym efektem.