Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na Symbiana #14

Najpierw zobacz poprzednie Ściśle Fajne o kolejnych numerkach:
Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na Symbiana #14
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana po raz 14!

Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana po raz 14!

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
#11 #12

#13

A teraz już dzisiejsza porcja!

YouTube Downloader

cena: bezpłatny

Aplikacja YouTube Downloader pozwala na oglądanie i pobieranie filmików z najpopularniejszego serwisu multimedialnego do pamięci swojego telefonu. Dzięki temu możemy w każdej chwili obejrzeć swoje ulubione wideo z YouTube’a, bez potrzeby wchodzenia do Internetu. Co więcej, aplikacja pozwoli pobrać filmiki w jakości nawet 720p. Potem, przechowywany filmik można także wyświetlić na ekranie telewizora, dzięki złączu HDMI

Rally Master Pro

cena: bezpłatny

Jeśli masz już dosyć ścigania się po ulicach w Need for Speedach, możesz teraz także pojeździć po szutrze. Rally Master Pro oferuje grafikę na wysokim poziomie, a ścigać się można na 27 zróżnicowanych trasach. Sterować autem można za pomocą wbudowanego akcelerometru lub ekranowych przycisków.

Fruit Ninja

cena: bezpłatny

Kolejna rewelacyjna gierka i to całkiem za darmo. Wcale nie trzeba lubić gotować, aby świetnie bawić się przy Fruit Ninja. Rozgrywka polega na cięciu za pomocą palca owoców pojawiających się na ekranie. Brzmi infantylnie i nudnie? Nic bardziej mylnego! Musicie po prostu spróbować.

Tom Clancy’s H.A.W.X HD+

cena: bezpłatny

Symulator lotu? Na telefonie? Oczywiście! Oto Tom Clancy’s H.A.W.X – gra, którą możecie kojarzyć także z wersji na PC. Kierujemy odrzutowcem, należącym do prywatnej firmy wojskowej ARTEMIS i musimy… uratować świat przed groźnymi terrorystami. Scenariusz prosty, ale rozrywka gwarantowana!

UWAGA, pobierać grę zalecamy przy pomocy łącza WiFi, bowiem waży niemal 150 MB.

Hero of Sparta HD

cena: bezpłatny

Na telefonach Nokia także można zagrać w dobrego RPG-a. Świetna grafika, dobry gameplay i przyjemne sterowanie to tylko niektóre zalety Hero of Sparta. Jak sama nazwa wskazuje, fabuła przenosi nas w czasy mitologiczne, gdzie król Argos będzie musiał zmierzyć się między innymi z Cerberami czy Cyklopami.