Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na Symbiana #14

Po świąteczno-majówkowej przerwie, powracamy z naszym zestawieniem ściśle fajnych aplikacji dla Symbiana. W tym tygodniu głównie pogramy, ale nie zabraknie także przydatnego narzędzia!
Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana po raz 14!

Ściśle fajne aplikacje dla Symbiana po raz 14!

Najpierw zobacz poprzednie Ściśle Fajne o kolejnych numerkach:

#1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #10
#11 #12

#13

A teraz już dzisiejsza porcja!

YouTube Downloader

cena: bezpłatny

Aplikacja YouTube Downloader pozwala na oglądanie i pobieranie filmików z najpopularniejszego serwisu multimedialnego do pamięci swojego telefonu. Dzięki temu możemy w każdej chwili obejrzeć swoje ulubione wideo z YouTube’a, bez potrzeby wchodzenia do Internetu. Co więcej, aplikacja pozwoli pobrać filmiki w jakości nawet 720p. Potem, przechowywany filmik można także wyświetlić na ekranie telewizora, dzięki złączu HDMI

Rally Master Pro

cena: bezpłatny

Jeśli masz już dosyć ścigania się po ulicach w Need for Speedach, możesz teraz także pojeździć po szutrze. Rally Master Pro oferuje grafikę na wysokim poziomie, a ścigać się można na 27 zróżnicowanych trasach. Sterować autem można za pomocą wbudowanego akcelerometru lub ekranowych przycisków.

Fruit Ninja

cena: bezpłatny

Kolejna rewelacyjna gierka i to całkiem za darmo. Wcale nie trzeba lubić gotować, aby świetnie bawić się przy Fruit Ninja. Rozgrywka polega na cięciu za pomocą palca owoców pojawiających się na ekranie. Brzmi infantylnie i nudnie? Nic bardziej mylnego! Musicie po prostu spróbować.

Tom Clancy’s H.A.W.X HD+

cena: bezpłatny

Symulator lotu? Na telefonie? Oczywiście! Oto Tom Clancy’s H.A.W.X – gra, którą możecie kojarzyć także z wersji na PC. Kierujemy odrzutowcem, należącym do prywatnej firmy wojskowej ARTEMIS i musimy… uratować świat przed groźnymi terrorystami. Scenariusz prosty, ale rozrywka gwarantowana!

UWAGA, pobierać grę zalecamy przy pomocy łącza WiFi, bowiem waży niemal 150 MB.

Hero of Sparta HD

cena: bezpłatny

Na telefonach Nokia także można zagrać w dobrego RPG-a. Świetna grafika, dobry gameplay i przyjemne sterowanie to tylko niektóre zalety Hero of Sparta. Jak sama nazwa wskazuje, fabuła przenosi nas w czasy mitologiczne, gdzie król Argos będzie musiał zmierzyć się między innymi z Cerberami czy Cyklopami.

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.