Piraci wypływają na iPhone’y i iPady

Gra, która miała swoją premierę w kwietniu 2012 r. w wersjach na PC i Mac, zbiera bardzo dobre oceny (8,8/10 Gram.pl, 4/5 Gamezebo) oraz cieszy się wielką popularnością (przez długi czas utrzymywała się w pierwszej 10 najchętniej kupowanych gier na stronie Big Fish Games – gdzie zajmowała też pierwsze miejsce).
Piraci wypływają na iPhone’y i iPady
Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Nightmares from the Deep: The Cursed Heart

Przedpremierowo w Nightmares from the Deep na iOS będzie można zagrać w Gdańsku na Krajowej Konferencji Wytwarzania Gier Komputerowych WGK (31sierpień-2 wrzesień), której Złotym Sponsorem jest Artifex Mundi. W tej chwili Artifex Mundi pracuje nad kolejnymi tytułami, zarówno zupełnie nowymi, jak i kontynuacjami już wydanych gier. Do końca roku ukaże się prawdopodobnie 3–6 z nich.

Nightmares from the Deep to gra przygodowa z elementami hidden object, w której gracz wciela się w postać właścicielki muzeum, ścigającej nieumarłego pirata, który porwał jej córkę. Bohaterka szybko zdaje sobie sprawę z tego, że pirat jest uwikłany w tragiczną, wiekową historię miłosną i chce wskrzesić swą ukochaną dzięki siłom witalnym młodej dziewczyny. Żałuje pirata, ale musi go powstrzymać zanim nie będzie za późno, by uratować swą córkę… Czy podejmie wyzwanie i złamie prastarą klątwę?

Poza tym, dotychczasowa witryna NightmaresFromTheDeep.com oferowała możliwość zakupu Edycji Kolekcjonerskiej “Nightmares from the Deep” po polsku i po angielsku. Teraz do sprzedaży zostanie wprowadzona także Edycja Standardowa – tańsza i bez bonusowych dodatków, ale nadal oferująca pełnię frajdy. Dodatkowo pojawi się także nowa, bardziej przyjazna użytkownikom wersja strony. Największą zmianą będzie wprowadzenie dobrze znanego systemu płatniczego Dotpay. Ponadto strona poświęcona sprzedaży najnowszej produkcji Artifex Mundi zostanie odświeżona i rozbudowana o forum dla użytkowników, by mogli dzielić się wrażeniami z gier lub zgłaszać trapiące ich pytania czy problemy techniczne.

W przyszłości Artifex Mundi planuje dla każdej wydanej gry uruchomić dedykowaną stronę sprzedażową, umożliwiając tym samym zakup bezpośrednio od producenta. W planach jest również stworzenie w pełni funkcjonalnego sklepu z grami komputerowymi PC, gdzie będzie można znaleźć szeroką gamę najciekawszych gier casualowych różnych producentów i wydawców.