Opera Mini na zegarku Samsung Gear S

Opera Mini na zegarku Samsung Gear S

Opera Mini, która ma na świecie ponad 250 milionów użytkowników, jest znana z technologii kompresji, która zmniejsza rozmiar stron do zaledwie 10%. W efekcie dostajemy szybsze i oszczędne z zużyciu energii przeglądanie i błyskawiczne ładowanie stron pełnych grafik.

Opera Mini oferuje wiele funkcji, które zostały dostosowane do nawigacji na niewielkim ekranie. Funkcja Smart Page daje użytkownikom podgląd treści serwisów społecznościowych i najnowszych newsów. Szybkie wybieranie umożliwia właścicielom Gear S dostęp do ulubionych stron za pomocą łatwych w nawigacji miniatur. Tryb prywatny umożliwia przeglądanie stron w zegarku bez pozostawiania śladów.

Jako mocny producent przeglądarek wagi lekkiej, Opera była była pionierem w oferowaniu internetu dostępnego na wiele urządzeń, takich jak klawiatura internetowa, dwuekranowa przenośna konsola, telefony VoIP, a teraz urządzenia ubieralne — powiedział Lars Boilesen, prezes Opera Software. –

Jesteśmy podekscytowani tym, że Opera Mini będzie pierwszą przeglądarką do pobrania na Samsung Gear S. To będzie nowe, niezwykłe doświadczenie dla użytkowników inteligentnych zegarków.

Użytkownicy Samsung Gear S będą mogli pobrać Operę Mini za darmo z Samsung Gear Apps.