Indiegogo uruchamia własny sklep internetowy

Indiegogo Marketplace to wewnętrzny sklep online, w którym znajdziemy wyłącznie urządzenia i inne gadżety sfinansowane wcześniej przez społeczność skupioną wokół platformy. Na tej usłudze zarobi każda ze stron. Klient ma pewność, że zakupiony przez niego towar rzeczywiście istnieje i może go otrzymać w ciągu kilku dni. Sprzedawca nie musi już posiłkować się wyłącznie własną stroną internetową. Indiegogo z kolei dostanie od 10 do 15 proc. prowizji od każdej sprzedaży.
indiegogo
indiegogo

indiegogo
W tym miejscu znajdziemy wszystkie kampanie zakończone powodzeniem

W sklepie możemy zakupić takie gadżety jak m.in. inteligentne lustro Hi-Mirror, które prezentowaliśmy Wam podczas tegorocznych targów IFA w Berlinie, Ozmo Smart Bottle, czyli butelkę, która przypomni o tym, by pić codziennie wystarczająco dużo wody czy nakładki na baterie, które wydłużą ich czas działania.

Nie jest to pierwsze tego typu rozwiązanie w sieci. Na pomysł sklepu internetowego skupionego wokół produktów ufundowanych przez społeczność wpadł niedawno serwis Wspieram.to. W Crowdmade.pl trafimy jednak nie tylko na towary z rodzimej platformy, ale także z Kickstartera, Indiegogo czy PolakPotrafi. | CHIP