netflix

Wiedźmin i Jack Orlando za 5 złotych, This War of Mine za 8

W związku ze Świętem 11 Listopada polski sklep, handlujący cyfrowymi grami, przygotował promocję 50 rodzimych tytułów. Wśród nich są m.in.: seria "Wiedźmin", "This War of Mine", "Jack Orlando" i "Zaginięcie Ethana Cartera". Bezpłatnie można pobrać także pierwszą część francuskiej przygodowej gry zatytułowanej "Syberia".

Akcja zakończy się o północy z niedzieli na poniedziałek, czyli 12/13 listopada. W przypadku niektórych tytułów obniżka sięga nawet 90%. Pełną listę gier znajdziecie na oficjalnej stronie sklepu. Poniżej, moim zdaniem, najciekawsze propozycje:

syberia
„Syberia” została wydana w 2002 roku na PC, teraz można w nią zagrać również na Androidzie

Ale to jeszcze nie wszystko. Z okazji debiutu trzeciej części gry „Syberia” na GOG.com przygotowano prezent dla osób, które nie poznały jej wcześniejszej odsłony. Do 19:00 11 listopada można tutaj bezpłatnie pobrać pierwszą część gry. Nie da się ukryć, że pod kątem wizualnym tytuł trąci myszką, ale niedawno miałam okazję grać w tę część na smartfonie i gwarantuję, że klimat i zagadki logiczne ani trochę się nie zestarzały. Seria stworzona przez francuskie studio Microids opowiada o przygodach prawniczki Kate Walker, która przybywa do miejscowości Valadilene, aby sfinalizować zakup fabryki mechanicznych zabawek. Na miejscu okazuje się jednak, że właścicielka zakładu nie żyje, a jej jedyny spadkobierca jest w Rosji. Jego odnalezienie nie będzie jednak wcale takie proste… | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.