hori onyx

HORI Onyx nietypowy pad do PS4

Fot. Volvo
Już w styczniu 2018 roku posiadacze PS4 będą mogli zrobić sobie "poświąteczny" prezent i kupić nowy kontroler od japońskiego producenta akcesoriów. HORI Onyx to pierwszy pad do konsoli PlayStation, który ma taki sam układ przycisków jak pad Xboxa.

Wprawdzie dla wielu graczy DualShock 4 jest jednym z najbardziej ergonomicznych padów, to istnieje całkiem spora grupa osób, które preferują asymetryczny układ ułożenia gałek analogowych. Taki, jaki zastosowano w kontrolerach Xboxa. I to właśnie dla nich powstał pad HORI Onyx Wireless, który już w styczniu znajdzie się w sprzedaży. Kontroler HORI ma dokładnie te same przyciski co zwykły DualShock: krzyżak, dotykowy panel, przyciski Share, Options i PS i komplet triggerów. Nie znajdziemy w nim jednak Lightbara, czyli światła widniejącego na górnej krawędzi DualShocka 4.

hori onyx
Onyx Wireless Controller (fot. materiały prasowe)

Konstrukcja ma wygodny, szeroki uchwytem. W Polsce powinien kosztować ok. 250 zł, a więc podobnie, jak klasyczny DualShock 4 (sprawdź najtańsze oferty).

Jeśli wolicie bardziej fikuśne kontrolery do PS4, japoński producent ma w swojej ofercie akcesoria, które powinny przypaść Wam do gustu – m.in. pada, który można obsługiwać tylko jedną ręką, czy zestaw do strzelanek, w skład którego wchodzi klawiatura z osiemnastoma klawiszami i myszka.  | CHIP

0
Zamknij

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.