Poleć znajomym Google Pay i zyskaj do 400 zł w Google Play

Bardzo często przy wyborze sprzętu lub jakiejś usługi kierujemy się opinią znajomych. Dlatego wiele firm promuje swoje produkty programami rekomendacji. Do 15 maja 2018 roku użytkownicy systemu Google Pay, zarówno nowi jak i Ci, którzy używają już tej metody płatności, mogą zgarnąć niebagatelną kwotę: maksymalnie 400 zł na wydanie w sklepie Google Play. Co należy zrobić, by otrzymać taką wartość na kartę podarunkową?
google pay promocja
google pay promocja

Po pierwsze w opcjach Google Pay w pierwszej kolejności trzeba wygenerować kod polecający. Następnie wystarczy znaleźć osobę, która jeszcze nie korzystała z Google Pay i przekazać jej ów kod. Jeśli wpisze ona kod w trakcie instalacji w polu “kod promocyjny” i dokona transakcji to wówczas obie osoby otrzymają 40 zł na konto podarunkowe w Google Play, które można przeznaczyć na dowolną aplikację, grę, książkę czy film. Ponieważ osoba polecająca może w ten sposób polecić usługę 10 osobom w sumie ma szansę otrzymać aż 400 zł. Regulamin promocji możecie znaleźć w tym miejscu.

Google Pay
Google Pay umożliwia bezgotówkowe płacenie za produkty (graf. Google)

Jeśli nigdy nie używaliście usługi płatniczej Google (wcześniej znanej pod nazwą Android Pay), to możecie także skorzystać z promocji za rejestrację, o której bliżej piszemy w tym artykule. Do zgarnięcia jest kolejne 40 zł na kartę podarunkową.

Google Pay jest bezpieczną metodą płatności, która w Polsce działa od 2016 roku. Na ten moment aplikacja obsługuje 12 polskich banków – ich pełną listę możecie znaleźć na oficjalnej stronie usługi. | CHIP