Overwatch przez 5 dni za darmo

Aby zagrać w “Overwatcha”, należy założyć konto na platformie Battle.net i pobrać klienta gry. Mimo że gra będzie ofrowana za darmo, to dostępni będą wszyscy bohaterowie i mapy, a także takie tryby jak Szybka gra, Gra dowolna i Salon gier. Wszystkie postępy i osiągnięcia jakie wypracujemy przez pięć bezpłatnych dni zostaną zapisane na naszym koncie i jeśli kiedyś zdecydujemy się kupić grę, to będą widnieć na naszym koncie. “Overwatch” kosztuje około 175 złotych (40 euro), choć w oficjalnym sklepie Blizzarda zdarzają się częste promocje.
Overwatch przez 5 dni za darmo

Pięć bezpłatnych dni daje szansę poznać wszystkich 28 bohaterów “Overwatcha”, m.in. chomika Hammonda, poruszającego się za pomocą mecha, który potrafi zamienić się w kulę burzącą. “Overwatch” to nietypowy FPS, w którym 6-osobowe drużyny rywalizują na różnorodnych mapach. Zadaniem graczy może być eskorta ładunku, atak na punkt i przejecie nad nim kontroli. Każda z postać, jakimi dysponują zawodnicy, ma oczywiście unikalne umiejętności i spełnia w drużynie określoną rolę.

W nocy z piątku na sobotę o milion dolarów powalczą drużyny Z Londynu i Filadelfii (graf. Blizzard Entertainment)

Promocja zbiegła się w czasie nie tylko z premierą nowego bohatera, ale także z rozgrywanymi finałami pierwszego sezonu Overwatch League. W Nowym Jorku w wielkim finale, który będzie mieć miejsce już w tę sobotę, 28 lipca o 1:00 w nocy,  drużyna London Spitfire zmierzy się z teamem Philadelphia Fusion. Zwycięska drużyna otrzyma milion dolarów nagrody. Rozgrywki można oglądać na oficjalnym kanale Ligi Overwatcha na Twitchu. Transmisję z finału przeprowadzą także amerykańskie telewizje ESPN i Disney XD. | CHIP