Harmony OS trafi do Huawei Watch GT2 i już wiemy, jak będzie wyglądał

Huawei Watch GT2 będzie pierwszym urządzeniem Huawei z Harmony OS. Dotąd nowy system mogliśmy zobaczyć tylko w telewizorze sub-marki chińskiego producenta – Honor Vision. Na pełne informacje na temat zegarka Watch GT2 musimy poczekać do premiery, czyli 19 września. Jednak serwis LetsGoDigital dotarł do patentów, dzięki którym możemy sprawdzić, jak Harmony OS będzie wyglądał na tarczy zegarka Huawei Watch GT2.
huawei watch gt2
huawei watch gt2

huawei watch gt2
Tarcze nowego smartwatcha Huawei (graf. LestGoDigital)

Według danych portalu, Huawei złożył 10 patentów dotyczących nowego smartwatcha w Urzędzie Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej. 9 z nich pokazuje różne opcje wyglądu tarczy zegarka. Natomiast 10 dotyczy ekranu aplikacji wyświetlającej wyniki pomiaru tętna (zdjęcie u góry).

[banner slot=”text”]

Huawei Watch GT2 to następca modelu Huawei Watch GT, który trafił do sprzedaży w październiku 2018 roku. GT2 będzie miał dwie wersje – nowoczesną i klasyczną. W zegarku znajdzie się Kirin A1, czyli układ stworzony z myślą o niewielkich urządzeniach elektronicznych. Procesor został już wykorzystany w słuchawkach FreeBuds 3.

W oczekiwaniu na premierę Huawei Watch GT2, polecamy zapoznać się z naszym rankingiem smartwatchy.

Więcej:Huawei