Cyberpunk 2077 – czy będą mikropłatności?

Cyberpunk 2077 z mikropłatnościami? To całkiem możliwe. CD Projekt zastanawia się nad ich wprowadzeniem w trybie wieloosobowym Cyberpunka 2077. To jedna z kilku informacji, jakie pojawiły się podczas telekonferencji podsumowującej wyniki finansowe za trzeci kwartał tego roku. Piotr Nielubowicz wyjaśnił, że tryb wieloosobowy jest dopiero na wczesnym etapie produkcji i na pewno nie pojawi się w wersji premierowej gry. Natomiast Adam Kiciński uzupełnił, że choć firma zastanawia się nad wprowadzeniem mikropłatności, nawet jeśli się one pojawią będą zgodne z polityką cenową firmy.
Cyberpunk 2077

“Cyberpunk 2077” również w karty – “Afterlife” (graf. CD Projekt RED)

Konferencja dotyczyła głównie wyników finansowych, a z tych CD Projekt może być zadowolony. Przychody osiągnięte w trzecim kwartale były o ponad 38% wyższe niż w analogicznym okresie ubiegłego roku. Za ten dobry wynik odpowiada przede wszystkim wzrostu sprzedaży “Wiedźmina 3”, pierwszych wysyłek wersji na konsolę Nintendo Switch oraz zwiększenia obrotów na GOG.com. CD Projekt nie narzeka również na przedpremierową sprzedaż Cyberpunk 2077. Na razie jest zgodna z oczekiwaniami, choć producent oczekuje, że znacząco wzrośnie tuż przed premierą.

Podczas konferencji poruszony został także wątek Cyberpunka 2077 na PS5 oraz Xbox Scarlett, ale firma przyznała, że w najbliższej przyszłości nie należy się spodziewać wersji na te urządzenia. CD Projekt nie przewiduje też, przynajmniej na razie, inwestowania w gry VR.

Cyberpunk 2077 wejdzie na rynek oficjalnie 16 kwietnia 2020 r. Już można zamawiać.

[offers keywords=”cyberpunk+2077″]

WARTO PRZECZYTAĆ:

PGA 2019 i premiera polskiej wersji Cyberpunk 2077