Allegro Gadane – serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedających

Allegro Gadane ma też pomóc w realizacji szybkich i wygodnych zakupów. Nowy serwis ma być, jak czytamy na stronie wspólną przestrzenią stworzoną specjalnie dla wszystkich klientów Allegro.
Allegro Gadane
Allegro Gadane

To miejsce, gdzie swobodnie możesz dyskutować, dzielić się doświadczeniem i opiniami, szukać porad, zadawać pytania i uzyskiwać szybko odpowiedzi, a także udzielać wskazówek, jak efektywnie korzystać z Allegro i jak w pełni odkryć możliwości, jakie daje nasz serwis.

W serwisie można się rejestrować. A korzystający już z serwisu Allegro mogą się zalogować dotychczasowym loginem. Oczywiście do tej pory użytkownicy również sobie radzili, korzystając z Facebooka, zarówno z oficjalnej strony Allegro, jak i w grupach tematycznych związanych z platformą, ale na komentarze tam umieszczane administracja serwisu miała niewielki wpływ. Allegro Gadane to więc nie tylko miejsce wymiany doświadczeń i opinii dotyczących handlu, ale także doskonały miernik nastrojów użytkowników.

Po pięciu dniach funkcjonowania serwisu pojawiło się w nim już 179 wątków. Wiele z nich dotyczy nowego systemu prowizji, które wzburzyły ostatnio sprzedających.

Allegro.pl jest największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Z platformy sprzedażowej, która z małego serwisu licytacyjnego przerodziła się w potężny market praktyczne handlu hurtowego korzysta ok. 20 mln zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów. Ze względu na zmianę sposobu naliczania prowizji, wśród sprzedających pojawiają się głosy, że Allegro chce pozbyć się drobnych sprzedawców, “wypychając” ich do Allegro Lokalnie, które nie zyskało sympatii sprzedających. | CHIP

WARTO PRZECZYTAĆ:

Allegro: nowa prowizja od kosztów dostawy

Więcej:Allegro