Allegro Gadane

Allegro Gadane – serwis społecznościowy dla kupujących i sprzedających

Będą mogli sobie podgadać np. o nowych prowizjach.

Allegro Gadane ma też pomóc w realizacji szybkich i wygodnych zakupów. Nowy serwis ma być, jak czytamy na stronie wspólną przestrzenią stworzoną specjalnie dla wszystkich klientów Allegro.

To miejsce, gdzie swobodnie możesz dyskutować, dzielić się doświadczeniem i opiniami, szukać porad, zadawać pytania i uzyskiwać szybko odpowiedzi, a także udzielać wskazówek, jak efektywnie korzystać z Allegro i jak w pełni odkryć możliwości, jakie daje nasz serwis.

W serwisie można się rejestrować. A korzystający już z serwisu Allegro mogą się zalogować dotychczasowym loginem. Oczywiście do tej pory użytkownicy również sobie radzili, korzystając z Facebooka, zarówno z oficjalnej strony Allegro, jak i w grupach tematycznych związanych z platformą, ale na komentarze tam umieszczane administracja serwisu miała niewielki wpływ. Allegro Gadane to więc nie tylko miejsce wymiany doświadczeń i opinii dotyczących handlu, ale także doskonały miernik nastrojów użytkowników.

Po pięciu dniach funkcjonowania serwisu pojawiło się w nim już 179 wątków. Wiele z nich dotyczy nowego systemu prowizji, które wzburzyły ostatnio sprzedających.

Allegro.pl jest największą platformą handlu elektronicznego w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Z platformy sprzedażowej, która z małego serwisu licytacyjnego przerodziła się w potężny market praktyczne handlu hurtowego korzysta ok. 20 mln zarejestrowanych użytkowników, a sprzedaż na platformie prowadzi ponad 100 tys. małych i średnich polskich firm: sklepów, importerów, dystrybutorów, producentów. Ze względu na zmianę sposobu naliczania prowizji, wśród sprzedających pojawiają się głosy, że Allegro chce pozbyć się drobnych sprzedawców, „wypychając” ich do Allegro Lokalnie, które nie zyskało sympatii sprzedających. | CHIP

WARTO PRZECZYTAĆ:

Allegro: nowa prowizja od kosztów dostawy