“Hearthstone”: “Przebudzenie Galakronda” pojawi się 21 stycznia

“Przebudzenie Galakronda” jest ostatnim dodatkiem do “Hearthstone” w Roku Smoka. Twórcy w ten sposób domkną historię, jaką gracze mieli okazję poznać w “Dalarańskiej robocie” i “Grobowcach grozy“, w których wcielaliśmy się w członków rywalizujących ze sobą Ligi Odkrywców i Ligi Z.Ł.A. Tym razem będziemy mogli zdecydować, po której staniemy stronie. “Przebudzenie Galakronda” bowiem to dwie przygody w jednej.
Hearthstone
Hearthstone

Dodatek “Przebudzenie Galakronda” pozwoli nam zagrać zarówno jako Liga Odkrywców jak i Liga Z.Ł.A. (graf. Blizzard Entertainment)

Obie kampanie składają się z czterech rozdziałów. W każdym z nich naszym zadaniem będzie pokonanie trzech potężnych przeciwników. Oznacza to 24 starcia, które pozwolą odblokować cenne nagrody. Projektanci Blizzarda powrócili bowiem do pomysłu z pierwszych tego typu dodatków. Podobnie jak w przypadku przygód takich jak “Klątwa Naxrramas”, czy “Czarna Góra”, za przejście poszczególnych rozdziałów otrzymamy łącznie 35 kart, które można będzie wykorzystać w potyczkach z innymi graczami w trybie rankingowym i na Arenie.

Cały dodatek kosztuje 20 euro (około 85 złotych). Każdy z rozdziałów, zawierających przygodę zarówno z punktu widzenia Ligi Z.Ł.A. jak i Ligi Odkrywców, możemy też kupić za 7 euro (30 złotych) albo za 700 sztuk wirtualnego złota. Osoby, które kupią “Przebudzenie Galakronda” w przedsprzedaży otrzymają w prezencie złoty pakiet klasycznych kart.

Hearthstone
Po przejściu każdego rozdziału przygody odblokujemy grywalne karty (graf. Blizzard Entertainment)

“Hearthstone” to kolekcjonerska gra karciana stworzona przez Blizzard Entertainment, która swoją premierę miała w 2014 roku w modelu free to play. Od tamtego czasu pojawiło się łącznie 25 dodatków, w tym 12 przygód dla pojedynczego gracza. W “Hearthstone” można grać zarówno na komputerach z Windows i macOS, a także na urządzeniach mobilnych z Androidem i iOS-em. W ostatnim czasie w grze pojawił się także nowy tryb “Ustawka”, wzorowany na grach z gatunku auto chess (znanym również pod nazwą “auto battler”). | CHIP

WARTO PRZECZYTAĆ:

RECENZJA: Ustawka, czyli Auto Chess w Hearthstone