Cyfrowy Polsat przedstawia nową usługę nagrywania w chmurze

By dać swoim klientom większą wygodę Cyfrowy Polsat wprowadza od czerwca w ramach telewizji satelitarnej i kablowej IPTV usługę nagrywania w chmurze – – nPVR, która pozwoli na przechowywanie nawet do 1500 godzin nagrań przez 120 dni.
Cyfrowy Polsat przedstawia nową usługę nagrywania w chmurze
Cyfrowy Polsat przedstawia nową usługę nagrywania w chmurze

Nowa usługa nagrywania w chmurze w Cyfrowym Polsacie

Cyfrowy Polsat stawia na innowacje i stale rozwija swoje usługi. Tym razem wprowadza usługę nPVR, umożliwiająca nagrywanie bez konieczności posiadania dysku twardego. Mogą korzystać z niej posiadacze dekoderów satelitarnych EVOBOX HD i EVOBOX LITE oraz EVOBOX IP w telewizji kablowej IPTV. Przestrzeń, która oferowana jest klientom może pomieścić przez 120 nawet do 1500 godzin nagranych programów. Dodatkowo pozwala to na wybranych kanałach na nagrywanie trwających programów, a także planowanie nagrań na przyszłość.

Czytaj też: Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50

Na start Cyfrowy Polsat oferuje dwa warianty usługi nPVR:

  • START: umożliwiającym przechowywanie do 100 godzin nagrań przez 30 dni. – W pakietach M i L dostępny bez dodatkowych opłat, a w pakiecie S –  w cenie 5 zł miesięczne.
  • MAX: umożliwiającym przechowywanie do 1500 godzin nagrań przez 120 dni, w cenie 15 zł miesięcznie.

Czytaj też: Wielka premiera Meizu Watch. Czas porzucić smartfony?

Opłaty nie są więc wygórowane i z pewnością znajdzie się wielu chętnych na skorzystanie z tej usługi. Jest to bardzo duża wygoda, bo nie ma konieczności posiadania dodatkowego nośnika fizycznego takiego jak dysk twardy czy pendrive.