Mobile Vikings oferuje 100 GB za oddanie krwi! Takich akcji potrzeba nam więcej!

Prawdziwy Viking musi od czasu do czasu przelać krew. Najlepiej jeszcze, jakby było to w szczytnym celu. Mobile Vikings zorganizowało więc świetną akcję dla swoich klientów. Oddając krew można zyskać 100 GB albo nawet darmowy miesiąc!
Mobile Vikings oferuje 100 GB za oddanie krwi! Takich akcji potrzeba nam więcej!
Mobile Vikings oferuje 100 GB za oddanie krwi! Takich akcji potrzeba nam więcej!

„Przelej krew z Vikingami” – Mobile Vikings rozdaje gigabajty za krew

Do 28 sierpnia potrwa akcja „Przelej krew z Vikingami” zorganizowana przez Mobile Vikings. Sieć zachęca swoich klientów do oddawania krwi oferując w zamian miłe bonusy, takie jak solidna paczka internetu, albo darmowy miesiąc korzystania z numery. W obu przypadkach należy udać się do lokalnego Centrum Krwiodawstwa i do 21.08 oddać krew, płytki krwi lub osocze. Kolejne kroki wyglądają następująco:

Czytaj też: Google ostrzeże nas, jeśli wyniki wyszukiwania nie będą wiarygodne

  • Należy przesłać zdjęcie pieczątki lub zrzut ekranu z aplikacji CKiK z widoczną datą donacji za pomocą formularza lub tagu #BaryłkaKrwi na Wykopie
  • Następnie wybieramy swoją nagrodę – 100 GB na konto lub darmowy miesiąc przy zamówieniu nowego numeru

Wszystko jest naprawdę bardzo proste i należy tylko pamiętać, że darmowy miesiąc korzystania obowiązuje tylko wtedy, gdy zakładamy nowy numer.

Czytaj też: Seria Motorola Edge 2 – kolejne szczegóły specyfikacji

W ciągu tygodnia od rozpoczęcia akcji “przelano” aż 24750 ml krwi, a licznik stale rośnie. Akcja jest naprawdę świetnym pomysłem i liczymy, że zainspiruje także innych operatorów. Przede wszystkim jednak, nawet jeśli nie jesteście klientami Mobile Vikings i tak warto wybrać się do lokalnego Centrum Krwiodawstwa, bo Wasza krew może uratować komuś życie.