Motorola Moto G Stylus 5G na nowych przeciekach. Są rendery i specyfikacja

Motorola szykuje się do zaprezentowania Moto G Stylus 5G, czyli obsługującej sieć nowej generacji smartfona wydanego na początku roku. Ale co zaoferuje nam ten model? Są nowe przecieki.
Motorola Moto G Stylus 5G na nowych przeciekach.
Motorola Moto G Stylus 5G na nowych przeciekach.

Co wiemy o Moto G Stylus 5G?

Doniesienia i przecieki na temat nowej Motoroli pojawiają się już od jakiegoś czasu. Nowy model dla miłośników smartfonów z rysikiem ma przed nami coraz mniej tajemnic. Teraz, oprócz kolejnych informacji na temat specyfikacji urządzenia pojawiły się też rendery.

Czytaj też: Wiemy, kiedy zostanie zaprezentowana seria Honor 50

Pod względem wzornictwa Stylus Moto G nawiązuje do niedawno wprowadzonego flagowego modelu Moto G100. Ekran ma być wyposażony w chipset Snapdragon 480 obsługujący sieć 5G.Dla porównania, standardowy Stylus Moto G wykorzystuje Snapdragon 678. Ma występować w dwóch wariantach konfiguracji pamięci RAM 4 i 6 GB, zaś jeśli chodzi o pamięć wewnętrzną mają być wersje 64, 128 i 256 GB. Bateria ma mieć pojemność 5000 mAh.

Wyświetlacz Full HD + ma mieć  6,8 cala z odświeżaniem 60 Hz. Przedni aparat 16 Mpix znajduje się w okrągłym wcięciu. Z tyłu ma konfigurację z czterema kamerami wewnątrz kwadratowego modułu – sensor główny 48 Mpix, szerokokątny 5 Mpix i dwa oczka 2 Mpix. Skaner linii papilarnych umieszczony jest na pleckach, pod logo Moto Wing. Na renderach widać na dolę maskownicę głośnika, port USB typu C, port jack 3,5 mm i wnękę na rysik.

Czytaj też: Wielka premiera Meizu Watch. Czas porzucić smartfony?

Na razie Motorola nie potwierdziła niczego oficjalnie na temat Moto G Stylus 5G, więc będziemy musieli poczekać i przekonać się, ile prawdy jest w tych przeciekach i plotkach.