Rzeczywiste zdjęcia Honor X20 SE wyciekły

Już wkrótce na rynek wpadną nowe średniaki od Honora, czyli marki, która, choć miała wiele wspólnego z Huaweiem, to od kilku miesięcy jest już “czysta” pod kątem obostrzeń i zakazów handlowych. Dziś możemy rzucić okiem na zdjęcia Honor X20 SE, które przedstawiają jeden z nadchodzących modeli w rzeczywistym świecie.
zdjęcia Honor X20 SE, wyciek Honor X20 SE, Honor X20 SE, Honor X20, X20 SE, X20, specyfikacja Honor X20 SE
zdjęcia Honor X20 SE, wyciek Honor X20 SE, Honor X20 SE, Honor X20, X20 SE, X20, specyfikacja Honor X20 SE

Spójrzcie na najnowsze zdjęcia Honor X20 SE

Jakiś czas temu mogliśmy zobaczyć pierwsze zdjęcie smartfona Honor X20 SE w fioletowo-białym gradiencie z konfiguracją trzech aparatów. Wtedy poznaliśmy jedynie jego tylny wygląd, a teraz możemy zobaczyć go w pełnej okazałości z dwoma nowymi wersjami kolorystycznymi. Zobaczcie sami na zdjęcia poniżej, jak prezentuje się Honor X20 SE w różowo-złotym oraz zielonym kolorze.

Czytaj też: Xiaomi Mi 12 Ultra z aparatem 192 Mpix i 1-calową matrycą. Jak Ultra to Ultra

Na jego przodzie znalazł się aparat w formie “dziurki” umieszczony tuż pod górną belką w centrum. Smartfon został prawdopodobnie wyposażony w wyświetlacz LCD, ze względu na znajdujący się na bocznej krawędzi skaner linii papilarnych, działający również jako przycisk on/off. Jak wynika z plotek, nowa seria będzie składać z dwóch modeli – Honor X20 i Honor X20 SE.

Czytaj też: Google ostrzeże nas, jeśli wyniki wyszukiwania nie będą wiarygodne

Smartfon Honor X20 może zaoferować nam układ Dimensity 1200, baterię o pojemności 4200 mAh z obsługą szybkiego ładowania 66 W oraz 6,7-calowy wyświetlacz z częstotliwością odświeżania obrazu 120 Hz. Z kolei Honor 20 SE będzie napędzany przez chipset Dimensity 700 ze zintegrowanym modemem 5G, a jego ekran otrzyma troszkę mniejszą przekątną równą 6,6 cala. Częstotliwość odświeżania obrazu ma wynieść 90 Hz.

Czytaj też: Seria Motorola Edge 2 – kolejne szczegóły specyfikacji

Źródła wskazują jeszcze, że jego bateria o niewiadomej pojemności, obsłuży ładowanie o mocy 22,5 W. Na jego pleckach prawdopodobnie znajdzie się główny aparat o rozdzielczości 64 Mpx. Nie znamy jak na razie szczegółów dotyczących dwóch pozostałych aparatów, ale jeden z nich będzie zapewne tym do zdjęć makro albo czujnikiem głębi.