Samsung Galaxy Buds 2 dostaną ANC?

Wygląda na to, że najnowsza generacja słuchawek Galaxy Buds 2 dostanie jednak ANC, czyli aktywną redukcję szumów. Co istotne, tym razem nie opieramy się tylko na słowach leakstera Ice Universe, bo dostaliśmy nawet dowód.
Samsung Galaxy Buds 2 dostaną ANC?
Samsung Galaxy Buds 2 dostaną ANC?

Samsung Galaxy Buds2 będzie miał aktywną redukcję szumów (ANC)

Poprzednie doniesienia na temat galaxy Buds 2 nie wspominały o ANC, więc spodziewaliśmy się, że podobnie jak w przypadku podstawowego modelu w poprzedniej generacji i tutaj nie będzie aktywnej redukcji szumów. Tymczasem znany leakster, Ice Universe wrzucił dziś zrzut ekranu z parowania słuchawek, gdzie dokładnie widać, że taka opcja będzie dostępna.

Czytaj też: Motorola Edge 20 5G – trzy warianty i aż siedem kolorów

Dziś pojawiła się też animacja z parowania słuchawek, jednak została już zdjęta z Twittera. Ona również pokazywała, że aktywna redukcja szumów będzie dostępna w tym modelu. Na szczęście przy okazji dostaliśmy też dwa nowe zdjęcia słuchawek, tym razem wariant fioletowy. Etui Galaxy Buds 2 jest białe, a kolor ujawnia się dopiero po otwarciu.

Czytaj też: The Premiere – laserowe projektory Samsunga debiutują w Polsce

Ice Universe zdradził także, że Galaxy Buds2 zapewnią lepszy bas, co jest bardzo mile widziane, gdyż ich poprzednik pod tym względem pozostawiał wiele do życzenia. Z poprzednich wycieków dowiedzieliśmy się również, że łączna pojemność baterii może wynosić 120 mAh, czyli po 60 mAh w każdej słuchawce i 500 mAh w etui. Pojemność jest więc zbliżona do tego, co oferuje Galaxy Buds Pro – 61 mAh w każdej słuchawce.

Słuchawki Galaxy Buds 2, wraz ze składanymi flagowcami i smartwatchami mają zostać zaprezentowane 11 sierpnia.