Vasco Electronics zaprezentowało na targach MWC swój niezwykły tłumacz

Podczas targów MWC 2021 w Barcelonie polska firma Vasco Electronics zaprezentowała przełomowy produkt – tłumacz Vasco Translator M3. Co w nim takiego niezwykłego?
Vasco Electronics zaprezentowało na targach MWC swój niezwykły tłumacz

Zdjęcie: Vasco

Vasco Translator M3 – mocna konkurencja dla Tłumacza Google

Dzięki aplikacjom tłumaczeniowym bariery językowe stają się coraz mniej odczuwalne. Jednak problemem nadal są rozmowy na żywo w obcym języku, a w dzisiejszych czasach, przede wszystkim rozmowy telefoniczne i konferencje online. I tutaj z pomocą przychodzi nam polska firma Vasco Electronics, która podczas trwających w Barcelonie targów MWC 2021 zaprezentowała swój tłumacz.

Czytaj też: Honor X20 SE zaprezentowany oficjalnie!

Vasco Translator M3 to przenośne urządzenie wyposażone w 6 silników tłumaczeniowych. Pozwala na jednoczesne tłumaczenie rozmów prowadzonych równolegle w dwóch językach zapewniając przy tym wysoką jakość tłumaczenia. To jednak tylko początek jego możliwości. Urządzenie te obsługuje aż 70 języków i można z niego skorzystać nie tylko podczas rozmów na żywo, ale również rozmów przez telefon i konferencji do, uwaga, 100 osób! To naprawdę robi wrażenie i pozwala na szeroki wachlarz zastosowań. Tłumacz Vasco może być bowiem wykorzystywany nie tylko w celach prywatnych (np. na wycieczkach), ale również podczas spotkań biznesowych czy też przez służby medyczne, kiedy to bariera językowa skutecznie uniemożliwia udzielenie właściwej pomocy.

Zdjęcie: Vasco

Czytaj też: Samsung Galaxy S21 FE nie tylko opóźniony, ale i z innym procesorem?

Na pokładzie znalazł się nawet Tłumacz Foto, więc zrozumiemy nie tylko mowę, ale również napisany tekst. Vasco zadbało o precyzyjny mikrofon z redukcją szumów, mocną baterię, która w czasie czuwania może wytrzymać do 180 godzin i głośnik 84 dB do pracy w każdych warunkach. Dodatkowo, prócz tłumaczenia, może nas także nauczyć języków obcych dzięki aplikacji Nauka.

Zdjęcie: Vasco

A jakby tego wszystkiego było mało, to Vasco Translator M3 wyposażony został w kartę SIM zapewniającą darmowy i nielimitowany internet do tłumaczeń w prawie 200 krajach. To robi wrażenie! Nic więc dziwnego, że urządzenia firmy podbijają rynek japoński, a Vasco planuje dalszą, globalną ekspansję.