Laserowy projektor MaxAngel M1 obiecuje godnie zastąpić Wasze telewizory

Na Indiegogo pomimo ponad trzech tygodni do zakończenia kampanii finansowania społecznościowego laserowy projektor MaxAngel M1 zaliczył spory sukces. Wprawdzie przekonało się do niego tylko 24 klientów, ale ich zamówienia przełożyły się na ponad 150 tysięcy złotych dla firmy, czyli prawie cztery razy więcej, niż potrzebowała na ruszenie z produkcją. Ta kwota może jeszcze urosnąć, bo ten laserowy projektor MaxAngel M1 jest ciągle dostępny w promocyjnej cenie 1699 dolarów.
Laserowy projektor MaxAngel M1, Laserowy projektor, MaxAngel M1
Laserowy projektor MaxAngel M1, Laserowy projektor, MaxAngel M1

Dlaczego promocyjnej? Bo kiedy MaxAngel M1 doczeka się premiery w sprzedaży detalicznej, będzie kosztował całe 3299$. Pozostaje tylko pytanie, czy jest warty tych 7000 złotych, a nawet więcej, bo 10000 zł, jeśli zdecydujecie się na zestaw projektora z 100-calowym ekranem Fresnel. Długo jednak na niego nie poczekacie, jak to zwykle bywa z tego typu projektami, bo wysyłka ma się rozpocząć w styczniu 2022 roku.

Laserowy projektor MaxAngel M1, czyli alternatywa dla telewizora wysokiej jakości

Przez ostatnie lata projektory przeżyły małą rewolucję. Rozpowszechniły się modele o ultrakrótkim rzucie, będące idealnymi rozwiązaniami dla tych, którzy pragną wielkiego ekranu, ale zwyczajnie nie chcą, aby ten zawsze zajmował znaczną część ich ściany w salonie. MaxAngel M1 jest tego świetnym przykładem, będąc w stanie wygenerować obraz o jakości 4K w ramach projekcji o przekątnej 100 cali. Zrzut może zostać skierowany albo na gołą ścianę, albo specjalny 100-calowy opcjonalny ekran.

Czytaj też: Rosyjski procesor Baikal-S działa. Powstał na bazie Arm i korzysta z koprocesora RISC-V

Wystarczy oddalić MaxAngel M1 o ledwie 17 centymetrów od ściany, aby ten zapewnił nominalną projekcję 3840×2160 pikseli o przekątnej 100 cali. Możecie też podbić przekątną do całych 150 cali. O wysoką jakość dba zarówno układ przetwarzania Texas Instruments DMD dla “najbardziej żywych kolorów, wspaniałych kontrastów i niemal doskonałej przejrzystości”. Podobnie, jak również obsługa HDR10 dla większej jasności i szczegółowości, jasność rzędu 2500 ANSI lumenów, która jest uznawana za odpowiednią nawet do oglądania filmów w świetle dnia, czy technologia kompensacji ruchu.

Czytaj też: Ekstremalny overclocking Intel Core i9-12900K zakończony zaskoczeniem

Pod kątem wyposażenia możecie liczyć na 24-watowy system głośników z certyfikatem przestrzennego dźwięku wirtualnego Dolby i Android TV Stick w zestawie. W samym projektorze MaxAngel M1 znalazło się wbudowane Wi-Fi, Bluetooth i wsparcie bezpośredniego strumieniowania z poziomu smartfona obok 3 GB pamięci operacyjnej i 32 GB pamięci masowej. Dodatkowo projektor posiada trzy porty HDMI, a także USB, Ethernet oraz analogowe i cyfrowe wyjścia audio. Może nadawać się też do gier, dzięki 67-ms opóźnieniu sygnału wejściowego, a jego wytrzymałość szacuje się na 25000 godzin pracy.

NAGŁÓWEK