Oppo szykuje się do premiery Watch 3 i Band 2, a przeciek ujawnia ich szczegóły

Oppo dopiero w 2020 roku zadebiutowało na rynku smartwatchy, od razu wprowadzając swój zegarek na globalny rynek. Od tego czasu doczekaliśmy się już drugiej generacji tego urządzenia, a teraz, wedle informacji, producent szykuje się do premiery Watch 3. Oprócz niego, ma pojawić się też Band 2, czyli kolejna wersja sportowej opaski Oppo.
Oppo Watch 2
Oppo Watch 2

Pierwsza generacja Oppo Watch pojawiła się na rynku w trzech wariantach. Pierwsza, na rynek chiński z Androidem i ColorOS, zaś druga – z lepszym układem i trzecia z Wear OS. Co ciekawe, Watch 2 pozostał już tylko na rodzimym rynku, więc trudno powiedzieć, czy tegoroczny model również nie wyjdzie poza Chiny.

Czytaj też: Tak będzie prezentować się Asus ROG Phone 6. TEENA ujawnia szczegóły projektu

Poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących Oppo Watch 3 i Oppo Band 2

Wedle doniesień, Oppo już wkrótce ma zaprezentować nowe wersje swoich urządzeń do noszenia – opaski i zegarka. Dokładnych dat oczywiście nie znamy, więc będziemy wypatrywać kolejnych szczegółów na ten temat. Tymczasem skupmy się na tym, co ujawnił nam znany leakster, Digital Chat Station.

Czytaj też: Samsung ukarany grzywną w Australii. Powód? Wprowadzające w błąd reklamy wodoodporności smartfonów

Wedle przecieku, Oppo Watch 3 pojawi się w trzech wariantach, podobnie jak pierwszy zegarek Oppo. Te mają mieć numery OWW211, OWW212 i OWW213.. Różnice pomiędzy nimi nie są znane, choć podobno dwa z nich mają mieć tarcze 42 mm (tylko Bluetooth, eSIM), a jeden tarczę 46 mm (eSIM). Jeśli chodzi o specyfikację, to tutaj wspomina się o wysokim współczynniku proporcji ekranu i kwadratowym wyświetlaczu z delikatnie zakrzywionymi krawędziami. Oppo Watch 3 ma być dostępny w czterech kolorach – czarnym, srebrnym, ciemnoszarym i jasnym złotym.

Czytaj też: Funkcja Always on Display w smartfonach z serii iPhone 14 zaprezentuje nowe widżety

Kilka szczegółów pojawiło się też na temat Oppo Band 2 o numerze modelu OBB211. ten pojawi się w kolorze czarnym i niebieskim. I ma zaoferować NFC, monitorowanie poziomu natlenienia krwi i inne funkcje zdrowotne, których niestety przeciek nam nie sprecyzował.