Oppo Watch 2

Oppo szykuje się do premiery Watch 3 i Band 2, a przeciek ujawnia ich szczegóły

Oppo dopiero w 2020 roku zadebiutowało na rynku smartwatchy, od razu wprowadzając swój zegarek na globalny rynek. Od tego czasu doczekaliśmy się już drugiej generacji tego urządzenia, a teraz, wedle informacji, producent szykuje się do premiery Watch 3. Oprócz niego, ma pojawić się też Band 2, czyli kolejna wersja sportowej opaski Oppo.

Pierwsza generacja Oppo Watch pojawiła się na rynku w trzech wariantach. Pierwsza, na rynek chiński z Androidem i ColorOS, zaś druga – z lepszym układem i trzecia z Wear OS. Co ciekawe, Watch 2 pozostał już tylko na rodzimym rynku, więc trudno powiedzieć, czy tegoroczny model również nie wyjdzie poza Chiny.

Czytaj też: Tak będzie prezentować się Asus ROG Phone 6. TEENA ujawnia szczegóły projektu

Poznaliśmy kilka szczegółów dotyczących Oppo Watch 3 i Oppo Band 2

Wedle doniesień, Oppo już wkrótce ma zaprezentować nowe wersje swoich urządzeń do noszenia – opaski i zegarka. Dokładnych dat oczywiście nie znamy, więc będziemy wypatrywać kolejnych szczegółów na ten temat. Tymczasem skupmy się na tym, co ujawnił nam znany leakster, Digital Chat Station.

Czytaj też: Samsung ukarany grzywną w Australii. Powód? Wprowadzające w błąd reklamy wodoodporności smartfonów

Wedle przecieku, Oppo Watch 3 pojawi się w trzech wariantach, podobnie jak pierwszy zegarek Oppo. Te mają mieć numery OWW211, OWW212 i OWW213.. Różnice pomiędzy nimi nie są znane, choć podobno dwa z nich mają mieć tarcze 42 mm (tylko Bluetooth, eSIM), a jeden tarczę 46 mm (eSIM). Jeśli chodzi o specyfikację, to tutaj wspomina się o wysokim współczynniku proporcji ekranu i kwadratowym wyświetlaczu z delikatnie zakrzywionymi krawędziami. Oppo Watch 3 ma być dostępny w czterech kolorach – czarnym, srebrnym, ciemnoszarym i jasnym złotym.

Czytaj też: Funkcja Always on Display w smartfonach z serii iPhone 14 zaprezentuje nowe widżety

Kilka szczegółów pojawiło się też na temat Oppo Band 2 o numerze modelu OBB211. ten pojawi się w kolorze czarnym i niebieskim. I ma zaoferować NFC, monitorowanie poziomu natlenienia krwi i inne funkcje zdrowotne, których niestety przeciek nam nie sprecyzował.