Oppo A77s zbiera certyfikaty przygotowując się do globalnej premiery

Po A77 w wersji 5G i w wariancie z łącznością LTE przyszedł czas na kolejny model z tej serii. Oppo A77s co prawda nie ma ogłoszonej daty premiery, ale ilość certyfikatów wskazuje, że ta jest już bliska.
 Oppo A97 5G wycieka. Do sieci trafiły zdjęcia i szczegóły specyfikacji
 Oppo A97 5G wycieka. Do sieci trafiły zdjęcia i szczegóły specyfikacji

Oppo A77s coraz bliżej globalnej premiery

Producenci smartfonów, zwłaszcza w przypadku bardziej budżetowych modeli, nie zawsze hucznie ogłaszają premiery. Często urządzenia wprowadzane są po cichu na konkretnych rynkach. Skąd jednak wiemy, że debiut smartfona się zbliża? Chociażby z ilości certyfikatów otrzymywanych przez urządzenie. Im bliżej premiery, tym jest ich więcej, tak jak to właśnie ma miejsce w przypadku Oppo A77s.

Czytaj też: Oto Enco Buds2, czyli nowa generacja bezprzewodowych słuchawek Oppo

Ten budżetowy model jest członkiem serii A77, w której znaleźć możemy już wariant 5G i ten z obsługą sieci 4G. Nowy smartfon powinien doczekać się globalnej premiery i prawdopodobnie zawita także do Europy, bo pojawił się w bazach certyfikacyjnych Tajlandii, Indii i właśnie Unii Europejskiej. Urządzenie o numerze modelu CPH2473 zostało w tajskim organie regulacyjnym NBTC określone właśnie jako Oppo A77s, dzięki czemu mamy pewność, o jaki smartfon chodzi.

Czytaj też: Jeśli tak będzie wyglądać składany Google Pixel, to nikt nie przejdzie obok niego obojętnie, ale…

Niestety, choć certyfikacji jest sporo, szczegółów specyfikacji o wiele mniej. Dowiedzieliśmy się, że działać będzie pod kontrolą Androida 12 z nakładką ColorOS 12.1. Ładowarki otrzymały certyfikat TUV Rheinland i stąd wiemy, że będą oferować ładowanie z mocą 33 W, natomiast pojemność baterii ma wynosić 5000 mAh.