Lego Mandalorian. Popularny serial doczekał się ogromnego zestawu klocków

Do rodziny “klocków Mandaloriana” dołączyła właśnie gruba ryba, która deklasuje poprzednią, 1023-elementową wersję transportowca kosmicznego łowcy nagród za 669,99 zł. Nowe Lego Mandalorian Razor Crest o numerze 75331, to już zabawa na znacznie dłużej (i za znacznie więcej), bo ten 72-centymetrowy gigant obejmuje aż 6187 klocków, które pozwalają stworzyć imponującą w myśl “modularności” klockową replikę Razor Crest.
Lego Mandalorian, Mandalorian
Lego Mandalorian, Mandalorian

Ogromny zestaw Razor Crest, czyli Lego Mandalorian w imponującej odsłonie

Lego Mandalorian Razor Crest jest częścią kolekcji Star Wars Ultimate Collector Series i trafi do sprzedaży dla wszystkich już 7 października w cenie ponad 3000 zł (oficjalnie 600 dolarów). Wspomniane prawie 6200 klocków pozwala stworzyć pełnoprawny i bardzo szczegółowy model o 72 centymetrach wysokości, 50 cm szerokości i 24 cm wysokości. Finalna ekspozycja obejmuje ponadto tabliczkę informacyjną, minifigurkę Grogu, Mandalorianina, Mythrola i Kuiila, z czego tego ostatniego można umieścić na możliwym do zbudowania modelu Blurrga.

Czytaj też: Masz umowę w Orange? Nie ochroni Cię to przed zmianą cen

Zaprojektowanie Mandalorian’s Razor Crest z klocków było niesamowite! Chciałem, aby był bardzo szczegółowy, aby każdy fan Gwiezdnych Wojen i Lego mógł cieszyć się odkrywaniem wszystkich ekscytujących funkcji — od komory zamrażania w karbonicie po kapsułę ratunkową. Wiem, że fani Gwiezdnych Wojen, budowniczowie i nie tylko, pokochają odtwarzanie swoich ulubionych przygód z tej niezwykłej serii – Cesar Soares, projektant Lego.

Czytaj też: Spodziewacie się sporych ulepszeń w Galaxy S23 Ultra? Możecie się ich nie doczekać

Finalny model Razor Crest o numerze 75331 zawiera wyjmowane silniki, a także kokpit, kapsułę ratunkową i komorę do zamrażania z włókna węglowego, która wielkością odpowiada minifigurce. Zabawy będzie więc sporo, ale pamiętajmy, że składanie zestawu ma zapewne umilić fanom serialu Mandalorian oczekiwanie na premierę trzeciego sezonu, który ma trafić do Disney+ w lutym 2023 roku.