OnePlus 11 Pro na renderach. Smartfon dostanie wyjątkową wyspę aparatu

Chociaż OnePlus 10 Pro debiutował w styczniu, to niektóre źródła twierdzą, że jego następca — OnePlus 11 Pro — może zadebiutować jeszcze w tym roku. Co będzie miał do zaoferowania? Tutaj konkretów na razie brakuje, ale za to dostaliśmy pierwsze rendery.
OnePlus 11 Pro na renderach. Smartfon dostanie wyjątkową wyspę aparatu
OnePlus 11 Pro na renderach. Smartfon dostanie wyjątkową wyspę aparatu

Pod kątem specyfikacji przecieki nie ujawniają nam niczego, ale pewnych rzeczy można się domyślić. Przede wszystkim spodziewamy się, że producent sięgnie po nadchodzący flagowy układ Snapdragon 8 Gen 2. Oprócz tego nadal kontynuowana będzie współpraca z Hasselblad, która z pewnością zaowocuje świetnym zestawem aparatów. A skoro już przy tym jesteśmy…

Zobaczcie rendery OnePlus 11 Pro, które pojawiły się dziś w sieci

Tegoroczny 10 Pro charakteryzował się kwadratową wyspą z symetrycznie ułożonymi czujnikami. OnePlus przedłużył nieco wyspę z jednej strony, tak, by zachodziła na bok urządzenia. Podobne rozwiązanie możemy zobaczyć na poniższych renderach.

Czytaj też: W tej kwestii seria Galaxy S23 raczej nie przyniesie wielkich zmian

Źródło: OnLeaks

Od razu jednak rzuca się w oczy fakt, że zamiast kwadratu, mamy tutaj okrągłą wyspę z gładko opadającymi brzegami. Jeśli mielibyśmy to do czegoś porównać, wygląda to nieco jak połączenie masywnej wyspy z Xiaomi 12S Ultra i tej z OnePlus 10 Pro. Całość prezentuje się niecodziennie, ale czy ładnie? Cóż, to chyba zależy od gustu. Oczywiście pamiętajmy, że są to jedynie rendery, które niekoniecznie muszą ukazywać prawdziwy wygląd urządzenia.

Czytaj też: Google pracuje nad funkcją, która poprawi jakość połączeń

Źródło: OnLeaks

Rendery, prócz wyglądu wyspy, pokazują nam też suwak alertu, który wedle zapewnień producenta, ma powrócić w przyszłych modelach, więc prawdopodobne jest, że dostanie go właśnie OnePlus 11 Pro. Z przodu nie ma za wiele do opisywania, bo mamy lekko zakrzywiony ekran z okrągłym otworem na aparat do selfie umieszczonym w lewym górnym rogu wyświetlacza.

Czytaj też: Już wkrótce zadebiutuje seria Oppo F21s Pro z aparatem Microlens

Źródło: OnLeaks

Jeśli faktycznie OnePlus 11 Pro zadebiutuje jeszcze w tym roku, to kolejne miesiące powinny przynieść nam więcej informacji na jego temat.