Tanie gry na wyciągnięcie ręki, czyli Halloween ze Steamem

Wyprzedaże Steam straciły wprawdzie na znaczeniu wraz z biegiem lat i upowszechnieniem się promocji, ale Valve walczy o to, aby przywrócić im dawną świetność. Halloween ze Steamem jest tego pierwszym przykładem, jako że wprowadza nowe, prokonsumenckie zasady przeceniania gier, a przy tym wskazuje te tytuły, które same w sobie świętują “czas strachów” specjalnymi aktualizacjami.
Tanie gry na wyciągnięcie ręki, Halloween ze Steamem
Tanie gry na wyciągnięcie ręki, Halloween ze Steamem

Tegoroczny Halloween ze Steamem to oficjalnie Dom Strachów Steam

Tak jak każdego roku, Halloween jest okazją do zaznajomienia się z tytułami o cięższym, mroczniejszym klimacie, ale wśród tytułów tego typu znajdą się również te, które nie pozostawią Was z sercem bijącym jak szalone. Przykładowo, promocje dotyczą np. gry Control (za 50 zł), Chivalry II (101 zł), czy fenomenalnej platformówki o wysokim poziomie trudności w postaci Hollow Knight (26,99 zł).

Czytaj też: Samsung zdradza harmonogram aktualizacji One UI 5

Warto też podkreślić, że promocji doczekała się też polska seria Dying Light (dzieło krakowskeigo studia Techland), którą możecie kupić w ramach Halloween Bundle za 144,98 zł. Co najważniejsze, jeśli akurat macie na koncie “pierwszego” Dying Light, pakiet zgarniecie za ledwie 100 zł, a jeśli drugiego, to ulepszoną edycję pierwszej odsłony za 44,99 zł.

Czytaj też: Pierwsze ofiary złączy 12VHPWR. Macie GeForce RTX 4090? Koniecznie o tym pamiętajcie!

Wyprzedaż Dom Strachów Steam będzie trwała do 1 listopada, a zniżki i promocje nie będą znikać z dnia na dzień. Jako że jest to bardzo charakterystyczne wydarzenie z grami o jednoznacznym charakterze, jeśli akurat nic dla siebie nie znajdziecie, pamiętajcie, że kolejne wyprzedaże Steam nadejdą prędzej, czy później. Przykładowo ta jesienna ma mieć miejsce od 22 do 29 listopada, a zimowa od 22 grudnia do 5 stycznia 2023 roku.