Oppo Reno9 przyłapany na zdjęciach. Co zdradzają?

Sądząc po tym, że przecieków na temat serii Oppo Reno9 stale przybywa, producent powoli szykuje się do wprowadzenia jej na rynek. Zanim jednak to nastąpi, możemy już przyjrzeć się jednemu z nadchodzących modeli na zdjęciach, bo te właśnie wyciekły do sieci.
Seria Oppo Reno8 w końcu debiutuje w Europie

Oppo Reno8

Typowo dla serii Oppo Reno i tym razem mamy dostać trzy modele – Reno9, Reno9 Pro i Reno9 Pro Plus

Z każdym kolejnym tygodniem przecieki ujawniają nam więcej szczegółów na ich temat. Niedawno Digital Chat Station zdradził, że model Pro Plus zostanie wyposażony w układ Dimensity 8100 i główny aparat o rozdzielczości 50 Mpix — będzie to czujnik Sony IMX766. W przypadku Oppo Reno9 Pro mowa o chipsecie Snapdragon 778G i 64-megapikselowym aparacie głównym. Wspomniany SoC wydaje się dość zaskakującym wyborem na tle poprzednika napędzanego przez Snapdragona 7 Gen 1.

Czytaj też: Budżetowy Huawei P50 Pocket podobno zadebiutuje już niedługo. Czego się po nim spodziewać?

Seria Reno9 będzie również wyposażona w baterie o pojemności 4500 mAh, ładowane w standardzie UFCS (Universal Fast Charging Specification). Jest to ujednolicony standard ładowania, który na razie obsługuje moc do 40W. O modelu podstawowym na razie nic się nie wspomina, więc szczegóły jego chipsetu czy chociażby aparatów cały czas pozostają tajemnicą.

Tymczasem do sieci trafiły dwa interesujące zdjęcia, które rzucają nam światło na konstrukcję Oppo Reno9. Jak możecie zauważyć powyżej, przyłapano wariant w kolorze czarnym, choć trudno powiedzieć, który to dokładnie model. Widać jednak, że Oppo postanowiło nieco zmienić wygląd wyspy aparatów, na taki bardziej… typowy, bo nie mamy już gładkiego spadku rodem z Find X5. Ustawienie poszczególnych czujników nie uległo jednak zmianie. Oprócz tego widać płaski wyświetlacz z okrągłym otworem na aparat do selfie i z dość wąskimi, symetrycznymi ramkami.

Czytaj też: Nadchodzący POCO F5 będzie bardzo wyróżniał się na tle innych modeli marki

Kiedy powinniśmy spodziewać się premiery nowej serii? Wszystko wskazuje, że w Chinach zostanie ona zaprezentowana już w przyszłym miesiącu. Jeśli się to potwierdzi, to jesteśmy pewni, że kolejne tygodnie przyniosą nam sporo informacji na temat modeli Reno9.