Plus wspiera polskich siatkarzy. Znów oferuje zniżkę na bilety na mecze naszej reprezentacji

Już w maju seniorskie kadry Polski w siatkówce rozpoczną sezon reprezentacyjny, będący przygotowaniem do Igrzysk olimpijskich. Plus jako dumny sponsor Polskiej Siatkówki, po raz kolejny umożliwia swoim klientom zakup tańszych biletów na mecze reprezentacji.
Plus wspiera polskich siatkarzy. Znów oferuje zniżkę na bilety na mecze naszej reprezentacji

Plus przygotował promocję dla fanów siatkówki

Wielkimi krokami zbliża się sezon reprezentacyjny 2024. Rozpocznie się on w maju i wtedy siatkarskie kadry seniorskie Polski zaczną cykl spotkań, będących przygotowaniem do najważniejszego wydarzenia sportowego tego roku. Chodzi oczywiście o Igrzyska olimpijskie w Paryżu, startujące już 26 lipca.

Czytaj też: Liberty.eu to zupełnie nowy sklep ze smartfonami. Odpowiada za niego Grupa Polsat Plus

Grupa Polsat Plus wspiera finansowo i promocyjnie polski sport już od ponad 30 lat, a Plus od 26 lat jest dumnym sponsorem Polskiej Siatkówki. Grupa w ostatnich miesiącach została też także Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Olimpijskiej Reprezentacji Polski, dzięki czemu będzie wspierać polskich sportowców m.in. podczas Igrzysk XXXIII Olimpiady Paryż 2024 oraz XXV Zimowych Igrzysk Olimpijskich Mediolan-Cortina d’Ampezzo 2026.

Czytaj też: Plus startuje z nową Mistrzowską Ofertą. Trzy abonamenty w cenie jednego to opcja idealna dla rodzin

Zielony operator doskonale wie, że jego klienci także należą do miłośników siatkówki i chce pomóc im w jeszcze lepszym wspieraniu polskiej reprezentacji. Dlatego po raz kolejny umożliwi im zakup biletów na mecze reprezentacji z 15% zniżką. Promocja obejmuje wszystkie wydarzenia siatkarskie z udziałem seniorskich reprezentacji organizowane przez Polski Związek Piłki Siatkowej, które odbędą się na terenie naszego kraju.

Aby skorzystać z przygotowanej zniżki i poczuć pełnię sportowych emocji należy być klientem sieci Plus i wysłać SMS na bezpłatny nr 80150. Hasła oraz harmonogram bieżących spotkań znajdziecie na stronie www.plus.pl/siatkowka. Tymczasem w najbliższym czasie będzie można zakupić bilety na następujące rozgrywki:

  • 9-10 maja, mecz towarzyski kobiet Polska – Holandia w Bielsko-Białej – hasło BIEL
  • 15 maja, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Niemcy w Katowicach – hasło KATO
  • 16 maja, mecz towarzyski mężczyzn Polska – Ukraina w Sosnowcu – hasło SOSNO

Bilety kupimy na stronie www.ebilet.pl. Co istotne, zniżka umożliwia zakup maksymalnie 6 biletów przy jednej transakcji, więc na mecze możemy zabrać również swoich bliskich, by razem kibicować naszym reprezentantom.