Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #12

A jeśli z jakiegoś powodu ominęliście poprzednie odcinki naszej iOS’owej serii to zapraszamy do ich sprawdzenia:
Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #12

 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #1 
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #2
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #3
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #4
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #5
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #6
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #7
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #8
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #9
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #10
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #11
 • Laser Lights

  Laser Lights

  Laser Lights 

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Typowa “landrynka dla oczu”, która do waszego życia nie wniesie nic jeśli chodzi o produktywność, pomoc w pracy, itd. Laser Lights to aplikacja, która ładnie wygląda – po uruchomieniu, ekran waszego iPhone’a zostanie zalany ambientową animacją, która reaguje na dotyk i ruch samym telefonem. Świetny sposób na test jakości Retina-Display. 

  Zumi

  Zumi

  Zumi 

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Oficjalna aplikacja Zumi – jednej z najlepszych, polskich wyszukiwarek miejsc. Duża i stale uaktualniana baza serwisu powinna pomóc Wam zlokalizować takie rzeczy jak najbliższy bankomat, stację benzynową, bar, restaurację, sklep, urząd miasta czy szpital. Do tego, twórcy Zumi dorzucili całkiem przyjemny w obsłudze tryb Augmented Reality, system wytyczania najkrótszych tras (zarówno pieszych jak i samochodowych) oraz możliwość dodawania swoich ulubionych miejsc do zakładek, co znacznie przyspiesza ich ponowną lokalizację. 

  Opera Mini

  Opera Mini

  Opera Mini 

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Jeśli krótszy czas ładowania stron na waszym telefonie coś dla Was znaczy, to polecam przetestować Operę Mini. W porównaniu do iPhone’owej przeglądarki Safari, czas ładowania niektórych stron skrócił się nawet o połowę. Do tego Opera oferuje więcej opcji niż stockowa przeglądarka Apple’a – wyszukiwanie tekstu na wyświetlanej stronie, zapisywanie stron w celu ich późniejszego przeczytania (w końcu coś dla pasażerów metra!), oraz dość ubogie możliwości optymalizacji działania – na przykład pobieranie grafiki w gorszej jakości.

  Perfect Necktie

  Perfect Necktie

  Perfect Necktie

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Panie i Panowie. Szczególnie panowie – oto aplikacja, która w prosty sposób nauczy Was wiązać krawaty! Ile to już razy wpisywaliście w wyszukiwarkę coś w stylu “jak zawiązać krawat”? A tak proszę, aplikacja siedzi sobie spokojnie zainstalowana na waszym telefonie i ilekroć trzeba ubrać się bardziej przyzwoicie niż zwykle, co wiąże się (nomen omen) z zawiązaniem krawata (bądź muszki!), sięgacie po swój telefon, który w najprostszy możliwy sposób – tj. za pomocą obrazków, przeprowadzi Was przez jedną z najtrudniejszych czynności, której wymaga się od dorosłego mężczyzny.

  Handwriting

  Handwriting

  Handwriting 

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Jeśli narzekacie na to, że zamiast pisać “ręcznie”, jak to kiedyś mieliście w zwyczaju, obecnie nie potraficie zrezygnować z klawiatury to… Pewnie dalej będziecie narzekać, z tą różnicą, że po zainstalowaniu aplikacji o bardzo sugestywnej nazwie – Handwriting, od czasu do czasu będziecie w stanie skrobnąć coś odręcznie bez potrzeby rozglądania się za kartką papieru i długopisem. Takie odręcznie napisane “Dziękuję”, czy wzór matematyczny potrzebny “na już, bo siedzę na kolokwium, błagam, pomóż!111”, można przesłać za pomocą e-maila, facebooka oraz twittera. Całkiem użyteczna aplikacja.