Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #15

A jeśli z jakiegoś powodu ominęliście poprzednie odcinki naszej iOS’owej serii to zapraszamy do ich sprawdzenia:
Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #15

 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #1 
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #2
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #3
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #4
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #5
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #6
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #7
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #8
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #9
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #10
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #11
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #12
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #13
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #14
 • Photosynth

  Photosynth

  Photosynth

  cena: bezpłatny

  pobierz z AppStore

  Microsoft w końcu zdecydował się na udostępnienie tego świetnego narzędzia na platformę Apple’a. Do czego służy Photosynth? Jest to obecnie najlepsza, darmowa aplikacja do tworzenia zdjęć panoramicznych, których jedynym ograniczeniem jest tak naprawdę 360 stopni. Przy procesie tworzenia, towarzyszy nam cały czas asystent fotografowania, który podpowiada użytkownikowi jak odpowiednio wykonać następne zdjęcie. Przydaje się to w szczególności podczas tworzenia panoram sferycznych. Niestety, wykonane panoramy najprzyjemniej ogląda się w Photosynth – eksport możliwy jest tylko w formie statycznych obrazków, ale miejmy nadzieję, że to nie ostatnie słowo Microsoftu.

  Twoje Minuty

  Twoje Minuty

  Twoje Minuty

  cena: 0,79€

  pobierz z AppStore

  Aplikacja jak na razie może zainteresować tylko użytkowników sieci Era i Orange. Twoje minuty wyświetla stan wykorzystania darmowych minut i pakietu danych, jaki przysługuje Wam w abonamencie. Dla osób, które często przekraczają limit i niechętnie godzą się z tym faktem, ta aplikacja może być długo wyczekiwanym remedium, po którym odetchną z ulgą. Sami twórcy zaznaczają, że program został napisany z myślą o urządzeniach z multitaskingiem. Na starszych urządzeniach Apple’a Twoje minuty “działają poprawnie” – co w wolnym tłumaczeniu znaczy tyle co “do doskonałości trochę brakuje”.

  Tanio.pl

  Tanio.pl

  tanio.pl

  cena: bezpłatny

  pobierz z AppStore

  Kolejna porównywarka cenowa. Niestety, żadna z testowanych przez nas aplikacji tego typu nie posiada na tyle dużej bazy, żeby zawstydzić konkurencję i stać się jedynym polecą porównywarką cen, dlatego też dla upartych, kolejna ikonka do kolekcji. A oficjalny opis brzmi tak: Dzięki czytnikowi barcodów internauta, zamiast mozolnie wpisywać nazwę i specyficzne, szczegółowe oznaczenia techniczne danego produktu, co np. w przypadku sprzętu technicznego bywa uciążliwe, może po prostu zeskanować jego kod kreskowy. Aplikacja automatycznie wyszuka towar w bazie tanio.pl i zaprezentuje wyniki: opis produktu, listę sklepów, w których jest dostępny wraz z cenami, parametry techniczne oraz jego zdjęcia.

  Valor

  Valor

  Valor

  cena: bezpłatny

  pobierz z AppStore

  Jeśli komuś nie znudziły się jeszcze klony-ogame, to mam świetną wiadomość: pojawiły się ich wersje mobilne. Valor to typowy zjadacz wolnego czasu, w którym gracz realizuje swoje skryte marzenie pod tytułem “od zera do najpotężniejszego władcy świata, który ma najfajniejszy zamek na całym serwerze”. Rozgrywka to typowy klasyk: zaczynamy z jednym, biednie wyglądającym miasteczkiem i dzięki kolejnym przemyślanym ruchom polityczno-strategicznym poszerzamy granice swojego panowania oraz liczbę kontrolowanych przez siebie miast. Dla każdego, kto da się w to wciągnąć: powodzenia! 

  Celsius

  Celsius

  Celsius – weather & temperature on your homescreen

  cena: 0,79€

  pobierz z AppStore

  Sprytny sposób na obejście braku widgetów. Niestety mam wrażenie, że sprawdzi się on tylko w bardzo prostych aplikacjach, właśnie takich jak Celsius. To co sprawia, że aplikacja meteorologiczna jest tak popularna? Wyświetla aktualną temperaturę dla waszej aktualnej lokalizacji (o ile jest to miasto) bez potrzeby jej uruchamiania. Stopnie celsjusza wyświetlane są jako ilość powiadomień push (każdy kto korzysta z aplikacji do Facebooka, na pewno kojarzy sposób wyświetlania liczby powiadomień). Wygodne? Tak, bardzo.