Orange rozdaje gigabajty za darmo. Klientom sieci nie zabraknie internetu na wakacje

Orange startuje z kolejną promocją, która idealnie sprawdzi się podczas zbliżających się wakacji. Wybierając ofertę na abonament u operatora, możecie otrzymać aż kilkaset gigabajtów internetu do wykorzystania za darmo.
Orange
Orange

Wybierając ofertę abonamentową w Orange możecie dostać 300 GB

Promocja skierowana jest do klientów, którzy zdecydują się na abonament Plan 60, Plan 80 lub pakiet Love z dostępem do 5G. Są to oferty z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami w kraju i w roamingu na terenie Unii Europejskiej. Oprócz standardowego pakietu internetu – w przypadku Plan 60 jest to 60 GB, zaś w Plan 80 dostajemy 120 GB – Orange dorzuci jeszcze 300 GB w prezencie. Co istotne, czas na jego wykorzystanie jest długi, bo wynosi aż 3 miesiące, więc spokojnie wystarczy na wakacje.

Czytaj też: Kosmiczne przeceny od Xiaomi. Do upolowania dziesiątki sprzętów w niższych cenach

Źródło: Orange

Jeśli z kolei wybieracie Orange Love to również możecie liczyć na taki bonus. Co istotne, warto zwrócić uwagę na pakiet Orange Love Mini z Netfliksem, który przez pierwsze sześć miesięcy kosztować będzie nie 118,99 zł, a 89,99 zł. W siódmym miesiącu kwota do zapłaty wzrośnie. Pakiet dodatkowego internetu i tutaj będzie można wykorzystać przez 3 miesiące.

Czytaj też: Tuż przed premierą OPPO Reno8, podsumujmy wszystko, co wiemy o tych smartfonach

Źródło: Orange

Tym razem Orange postanowiło zapewnić dodatkowy wakacyjny internet także klientom biznesowym. Prezent jest dostępny we wszystkich planach firmowych i Orange Love dla Firm. Oczywiście chodzi o nowe umowy.

Czytaj też: Xiaomi oficjalnie ogłasza współpracę z marką Leica. Efekt ich prac zobaczymy już niedługo

Przy okazji wspomnimy, że podczas wybierania nowej umowy (oferta indywidualna i firmowa) możecie liczyć na dodatkowe obniżki sprzętu. Dla przykładu:

Źródło: Orange
  • W Planie 60 już za 32 zł miesięcznie można dobrać do abonamentu Samsunga Galaxy A22 5G 64 GB lub Redmi Note 10 5G 4 GB/64 GB. Z kolei za 37zł miesięcznie dostępny jest vivo Y52 5G.
  • W Planie 80, za 67 zł miesięcznie dostępny jest z kolei Samsung Galaxy A53 5G.
  • W Planie Firmowym M Orange przygotowało Samsunga Galaxy A22 5G 4/64 GB za 22 złote miesięcznie + VAT lub Redmi Note 10 5G 4 GB/64 GB za 26 złotych miesięcznie + VAT.
  • Wybierając Plan Firmowy L można dobrać Galaxy S21 FE 5G 6 GB/128 GB za 86 złotych miesięcznie + VAT.
  • Jeśli zaś wolicie sprzęt Apple, to w Planie Firmowym XL dostępny jest iPhone 13 Pro Max 128 GB za 178 złotych miesięcznie + VAT.