Seria Oppo K10 rozszerzy się o kolejny model. Co zaoferuje wersja Vitality Edition?

W marcu i kwietniu Oppo wprowadziło na chiński rynek trzy modele z serii Oppo K10. Nadeszła druga połowa roku i okazuje się, że seria nie została zamknięta, bo wzbogaci ją jeszcze jeden smartfon – K10 Vitality Edition.
OPPO prezentuje kolejne modele z serii K10. Oto OPPO K10 5G i K10 Pro

Oppo K10 5G

Oppo K10 Vitality Edition – specyfikacja

W ostatnim czasie przybywa przecieków na temat tego modelu, co może jasno wskazywać, że jego premiera zbliża się wielkimi krokami. Urządzenie będzie ewolucją podstawowego K10, jednak przyniesie ze sobą kilka zmian, zwłaszcza w zakresie wydajności. Dzięki przeciekowi udostępnionemu przez WHY LAB, możemy bliżej poznać jego specyfikację.

Czytaj też: Premiera MIUI 14 opartego na Androidzie 13 zbliża się wielkimi krokami

K10 Vitality Edition napędzany będzie przez układ Snapdragon 778G od firmy Qualcomm. Procesor wspierany będzie przez maksymalnie 12 GB pamięci RAM i do 256 GB pamięci wbudowanej, choć raczej bez możliwości rozszerzenia jej przy pomocy karty microSD. Mówi się, że za zasilanie odpowie pojemna bateria 5000 mAh z szybkim ładowaniem, choć dotychczasowe plotki nie zdradziły nam obsługiwanej mocy. Na pokładzie pojawi się też silnik liniowy osi X, który ma odpowiadać za wrażenia dotykowe podczas użytkowania.

Czytaj też: To już pewne. Oppo Watch 3 zostanie wyposażony w najnowszy układ firmy Qualcomm

Jeśli chodzi o ekran, najnowszy członek serii Oppo K10 zostanie wyposażony w minimum 6,6-calowy panel LCD z odświeżaniem na poziomie 90 lub 120 Hz. Z tyłu ma znaleźć się 64-calowy aparat główny w towarzystwie dodatkowego czujnika (czujników?). Tutaj konkretów też brakuje, ale spodziewamy się, że Oppo umieści tutaj obiektyw ultraszerokokątny.

Czytaj też: Oficjalne wideo potwierdza kolejny szczegół specyfikacji składanej Motoroli razr 2022

Tak samo jak w przypadku wszystkich pozostałych smartfonów z tej serii, Oppo K10 Vitality Edition będzie skierowany na rynek Chiński i raczej nie ma co się spodziewać, że ostatecznie trafi do szerszej dystrybucji.