Ja już zgarnąłem dwie świetne gry za darmo, a Wy?

Patrząc na praktykę Epic Games Store, teraz czekamy tylko na rozdawnictwo GTA V, czyli zdecydowanie najpopularniejszej darmowej gry, jaką sklep oferował w swojej historii. Obecnie zapewnia bowiem możliwość ponownego “kupna” Ark Survival Evolved, dlatego największą nowością jest przeniesiona na poletko cyfrowe gra Gloomhaven.
dwie świetne gry za darmo, Gloomhaven
dwie świetne gry za darmo, Gloomhaven

Epic Games Store rozdaje dwie świetne gry za darmo

Od wczoraj (22.09) do 29.09 będzie można za darmo przypisać do swojego konta Epic Games Store dwie gry. Warto to zrobić w obu przypadkach, bo choć teraz może Wam się wydawać, że w żadną z produkcji nie zagracie, to przyszłość może przynieść okazję do zabawy ze znajomymi, a wtedy nie będziecie zmuszeni wydawać na te gierki pieniędzy. Oba tytuły oferują bowiem tryb wieloosobowy i poza promocją kosztują 69 zł (w przypadku Ark: Survival Evolved) i 119 zł (jeśli idzie o Gloomhaven).

Czytaj też: Allegro będzie obciążać sprzedawców dodatkową prowizją od każdej zrealizowanej transakcji

Zaczynając od RPGa-survivalu z dinozaurami i budowaniem bazy w roli głównej, musicie wiedzieć, że Ark: Survival Evolved nie jest wcale grą nową, ale w czasach “survivalowego boomu” z The Forest, Conan Exiles i Rust na czele, był unikalny na wiele sposobów. Firma do tej pory utrzymuje jego serwery online, więc najwyraźniej gra nadal żyje, a teraz doczeka się zresztą ogromnego napływu nowych graczy.

Czytaj też: BLIK nową metodą płatności za przejazd z aplikacją Uber. Z tej okazji specjalna promocja

Gloomhaven to z kolei adaptacja taktycznej planszowej gry RPG, która pozwala zagrać w tego klasyka bez potrzeby kupowania fizycznego egzemplarza za setki złotych. Zapewnia dostęp do pełnej fabuły, trybu wieloosobowego i kooperacyjnego, udostępniając 17 unikalnych postaci, z czego w podróż udajemy się w grupie 2-4 dzielnych bohaterów. Czy warto? Z całą pewnością tak, a zwłaszcza jeśli zawsze chcieliście zagrać w tę planszówkę lub po prostu “solidnego, tradycyjnego RPGa”.