Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #13

A jeśli z jakiegoś powodu ominęliście poprzednie odcinki naszej iOS’owej serii to zapraszamy do ich sprawdzenia:
Ściśle Fajne: najlepsze aplikacje na iPhone’a #13

 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #1 
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #2
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #3
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #4
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #5
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #6
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #7
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #8
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #9
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #10
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #11
 • Ściśle Fajne: Najlepsze aplikacje na iPhone’a #12
 • VLC Streamer Free

  VLC Streamer Free

  VLC Streamer Free

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Trzeba przyznać, że VLC to solidna marka jeśli chodzi o udogodnienia na iOS’a. Jeśli to wasz ulubiony odtwarzacz multimediów na komputerze to zyskaliście właśnie możliwość strumieniowania muzyki, tudzież filmów na wasze mobilne urządzenie. Przydaje się to niezmiernie w takich sytuacjach jak: zajęty komputer, kot śpiący na kolanach, wizyta w miejscu, do którego sam król piechotą chadzał itd. 

  Spy Cams

  Spy Cams

  Spy Cams

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Fanom podróży po Google Maps może spodobać się ta aplikacja. Spy Cams to nic innego jak strumieniowanie obrazu z tysiąca kamer rozmieszczonych na całym świecie (w tym uwaga: również w Polsce). Więc zależnie od tego, na co macie akurat ochotę popatrzeć, wystarczy przenieść się do widoku mapy i voila. Do tego, pod strumieniem z każdej z kamer, użytkownicy aplikacji mają możliwość umieszczania komentarzy. Poznać opinie o własnym kraju od ludzi, którzy widzieli go tylko dzięki aplikacji na iOS’a – bezcenne.

  Digital Thermometer Free

  Digital Thermometer Free

  Digital Thermometer Free

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Zasada działania jest prosta. Aplikacja ustala waszą pozycję przy pomocy GPS i pobiera dane dotyczące temperatury dla waszej lokalizacji. Nadal jestem nastawiony dość sceptycznie co do dokładności pomiaru, chociaż jak na razie wyniki, które byłem w stanie sprawdzić były wiarygodne. 

  Asphalt Audi RS3

  Asphalt Audi RS3

  Asphalt: Audi RS 3

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Jeśli nie chcecie wydawać 3,99€ na Asphalt 6: Adrenaline, to Audi RS3 jest promocyjnym materiałem VAG, wydzielonym z tejże gry. Świetna grafika, całkiem niezła grywalność i bezpłatność tej gry stawia ją całkiem wysoko jeśli chodzi o ranking wyścigówek na iOS’a. Dla fanów marki Audi dodam jeszcze, że do wyboru jest tylko i wyłącznie czerwone RS3.

  Jedz i Pij! Polska

  Jedz i Pij! Polska

  Jedz i Pij! Polska

  cena: bezpłatny

  pobierz z iTunes

  Nazwa aplikacji zachęciła mnie do jej przetestowania. Pkt.pl przygotowało dla Was wygodną bazę lokali gastronomicznych. I rzeczywiście tak jest – aplikacja w miarę dokładnie ustala wasze położenie i, zależnie od maksymalnej, ustalonej wcześniej przez użytkownika odległości od waszej lokalizacji, wyszukuje wszystkie lokale, w których można coś zjeść. Bardzo dobrym pomysłem jest również opcja bardzo wygodnego dodawania wizytówek ulubionych lokali do swojej książki adresowej, czy publikacji tych informacji na Facebooku/Twitterze. Z oficjalnego opisu wynika, że aplikacja oferuje dodatkowo system ocen lokali, generowany na podstawie opinii użytkowników, jednak niestety nie dane było mi znaleźć tej opcji.