Chłodzenie

Benchmarki

Intel Skylake i lepka sprawa chłodzenia

Intel Skylake miały okazać się rewolucją. Po raz pierwszy bowiem udało się wyprodukować procesory w ulepszonej technologii 14 nm, uzyskując tym samym dużo większą wydajność i większe osiągi. Niestety szczęście nie trwało wiecznie...
Chłodzenie

3M Novec: rewolucja w chłodzeniu cieczą

Każdy, kto interesował się tematem overclockingu, wie, że chłodzenie cieczą daje o wiele lepsze rezultaty niż tradycyjne chłodzenie powietrzem. 3M Novec to kolejny, po kąpaniu elektroniki w oleju, krok w przyszłość.
Chłodzenie

Cooler Master prezentuję nowy radiator typu tower

Cooler Master, jeden z najlepszych producentów obudów, systemów chłodzenia, zasilaczy czy urządzeń peryferyjnych zaprezentował najnowszy zestaw chłodzenia dla CPU - TPC 800. Model ten, na tle konkurencyjnych rozwiązań, wyróżnia się zastosowaniem dwóch, pionowych komór parowych, które znacznie podnoszą możliwości odprowadzania ciepła z procesora oraz gwarantują wysoką efektywność pracy.
Chłodzenie

Czarny Tower od Spire

Nigdy nie zrozumiem, dlaczego ludzie wsadzają do obudowy taką masę "żelastwa". Oczywiście jest to rozwiązanie dla overlockerów, ale raczej początkujących a nie wygląda to wszystko najpiękniej, ale kto co lubi.
Close

Choć staramy się je ograniczać, wykorzystujemy mechanizmy takie jak ciasteczka, które pozwalają naszym partnerom na śledzenie Twojego zachowania w sieci. Dowiedz się więcej.