Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #13

Gdybyście ominęli któryś z poprzednich odcinków:
Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #13

CB Radio

CB Radio Chat Test

CB Radio Chat Test

cena: bezpłatny

Polecana przez naszych użytkowników aplikacja to “port” radia CB na Androida. CB w komórce brzmi świetnie prawda? CBRChT rozwijany jest bardzo dynamicznie (nowe wersje ukazują się dosłownie co kilka dni) tak jak i społeczność, która z tej aplikacji korzysta. Jeśli chcecie porozmawiać sobie o telefonach i systemie Android, albo dowiedzieć się czy dobrze Was słychać to poniżej znajduje się odpowiedni kod QR. Prosta w obsłudze, bardzo fajna.

qr_cbradio

Guns'n'Glory

Guns’n’Glory

Guns’n’Glory 

cena: bezpłatny

Kolejna gierka z gatunku tower defence osadzona tym razem w realiach dzikiego zachodu. Muszę przyznać, że grafika, która miała zaszczyt cieszyć moje oczy wykonana została na dość wysokim poziomie i całkiem przypadła mi do gustu. Na czym polega G’n’G? Każda plansza wymaga od gracza zebrania jak największej ilości pieniędzy od “napotkanych podróżnych”, czyli mówiąc w skrócie obrabowania ich. Za pieniądze możemy zatrudniać pomocników i radzić sobie z jeszcze większą ilością podróżnych… i tak dalej.

qr_guns

Sanity

Sanity

Sanity 

cena: bezpłatny

Sanity to aplikacja, która “ulepsza” połączenia realizowane za pomocą Waszego telefonu. Po odpowiednim skonfigurowaniu aplikacji, użytkownik może być pewien, że w chwili odbierania połączenia przychodzącego, jego Android automatycznie wyłączy WiFi, Bluetooth – redukcja emisji fal elektromagnetycznych w trosce o Wasze zdrowie jest najważniejsza. Oczywiście o ile ktoś wierzy w ich szkodliwość. Niemniej jednak aplikacja jest bardzo wygodna jeśli chodzi na przykład o ustawienie różnych poziomów głośności odpowiadającym różnym sposobom rozmowy przez telefon.

qr_sanity

GO Sms

GO Sms

GO Sms 

cena: bezpłatny

Korzystacie z Handcenta? To polecam sprawdzić GO Sms. Wszystkie bajery typu skórki, powiadomienia na pulpicie, (naj)szybsze działanie, pełna obsługa MMS’ów i taaak dalej. Przy ewentualnej zmianie z defaultowego klienta wiadomości tekstowych na GO Sms nie zapomnijcie o wyłączeniu standardowych powiadomień, żeby nie oszaleć.

qr_gosms

YouTube Remote

YouTube Remote

YouTube Remote

cena: bezpłatny

No nareszcie!

1. Instalujecie YouTube Remote na waszym telefonie
2. na komputerze odwiedzacie tą oto witrynę: http://www.youtube.com/leanback
3. Z telefonu i komputera logujecie się na to samo konto YouTube
4. Zajmujecie z góry upatrzoną pozycję na kanapie z telefonem w ręku i za pomocą telefonu surfujecie po YouTube.
5. Nie ma wygodniejszego sposobu

qr_youtube

Więcej:aplikacje