Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #16

Gdybyście ominęli któryś z poprzednich odcinków:
Ściśle fajne: najlepsze aplikacje na Androida #16

Shake 'n Rotate

Shake ‘n Rotate

Shake ‘n Rotate 

cena: bezpłatny

Aplikacja nie zachwyci Was ani pięknym interfejsem, ani swoją wielozadaniowością. Powstała tylko i wyłącznie w jednym celu – żeby umożliwić użytkownikom wyłączenie auto-rotacji androidowego ekranu w prosty sposób. Przez potrząsanie. Po instalacji, aplikacja domyślnie ustawiona jest, żeby uruchamiać się wraz z startem systemu (żeby było wygodniej) – tak, żeby użytkownik nie musiał pamiętać o odpaleniu kolejnej “potrzebnej” funkcji w systemie. Fajny pomysł, dobrze wykonany, fajna!

MPC – Remote

MPC – Remote Lite

cena: bezpłatny

Jeśli do oglądania filmów na pececie używacie Media Player Classic, to MPC Remote powinien Wam się spodobać. Po zainstalowaniu aplikacji i podłączeniu jej do waszego komputera za pomocą sieci WiFi, możecie zapomnieć o konieczności wstawania z kanapy, podczas oglądania filmów. Wszystkie kontrolki MPC na jednym ekranie, interfejs wygląda schludnie i jest bardzo minimalistyczny, do tego, do dyspozycji mamy kilka ciekawych funkcji. MPC Remote pozwala na tworzenie list odtwarzania (bez wstawania z kanapy!) oraz… specjalnie zostawiłem tą opcję na koniec, a jej nazwa brzmi: “gdy ktoś do Ciebie dzwoni, pauzuj film”. Genialne! O ile ktoś używa Media Player Classic… 

Blackbox

Blackbox

Blackbox 

cena: 5,86zł

Aplikacja do nagrywania dźwięku. Blackbox nagrywa ostatnie N minut, gdzie wartość N można ustawić od 1 minuty, do 60. Jeśli z jakichś powodów chcielibyście mieć możliwość odsłuchu ostatnio odbytej rozmowy (telefonicznej, bądź na żywo) lub macie inny ciekawy pomysł na wykorzystanie tej aplikacji to.. nie jest droga.

TDC Live Wallpaper

TDC Live Wallpaper

TDC Live Wallpaper 

cena: bezpłatny

I coś dla maniaków “kustomizacji” wyglądu swoich cennych, androidowych, słuchawek. Bardzo ładna, minimalistyczna tapetka, która wyświetla datę i czas. 

Worms

Worms

Worms 

cena: 8,52zł

Jedna z najlepszych gier na świecie, w końcu została przeportowana na Androida! Androidowa wersja wypada nad wyraz dobrze, jednak ograniczenia wynikające z rozmiarów wyświetlaczy oraz sterowania dotykowego (aka zasłaniających akcję palców) nadal obowiązują. Fanatycy Wormsów powinni to mieć na swoich telefonach, a reszta graczy… no cóż, sam nie wiem.

Więcej:aplikacje