Smartfony

Miejsce, gdzie, znajdziecie wszystkie materiały dotyczące smartfonów. Zgromadziliśmy tu artykuły, aktualności i testy, a także rankingi grupujące urządzenia przetestowane przez nasze laboratorium. Zaglądajcie często, kolejne teksty będą pojawiały się regularnie!

iphone xs Smartfony

Etui do iPhone’a XS za ponad 10 tysięcy złotych

Singapurski producent ekskluzywnych etui do iPhone'ów i podstawek pod laptopy pochwalił się najnowszą kolekcją obudów dla gorących flagowców Apple'a. O ile wzornictwo jest kwestią gustu, tak wobec cen tych akcesoriów trudno przejść obojętnie.
xiaomi mi ui Smartfony

Jeszcze więcej reklam w smarfonach Xiaomi

Użytkownicy, którzy pobrali ostatnią aktualizację systemu MIUI 10 8.9.13. raportują, że w interfejsie oprogramowania pojawia się coraz więcej reklam. Wcześniej wyskakiwały one głównie w menadżerze plików - teraz przewijają się także w oknie ustawień smartfonu. Na szczęście można je wyłączyć w ustawieniach.
Xiaomi Redmi Note 6 Smartfony

NEWS: 6,26” ekran plus 4 aparaty w Xiaomi Redmi Note 6 Pro

Xiaomi Redmi Note 6 Pro nie został jeszcze oficjalnie zapowiedziany, ale w Indiach pojawił się przeciek ze zdjęciami i specyfikacją urządzenia. Uwagę zwraca przede wszystkim duży wyświetlacz o proporcjach 19:9 i optyka - 20 + 2 MP oraz 12 + 5 MP. Kamera o wyższej rozdzielczości będzie z przodu.
Smartfony

Dwa nowe modele Huawei w przecieku

Nowe smartfony to, prawdopodobnie (bo ich nazwy handlowe kryją się za kodami) Huawei Y9 (2019) i kolejny przedstawiciel linii Nova. Jeden z telefonów ma tylną część wykonaną z nietypowego budulca: sztucznej skóry.
Smartfony

Standard RCS zastąpi SMS-y – tylko kiedy?

Rich Communiation Services pozwala wysyłać wiadomości zawierające multimedia i tekst. Od tradycyjnych SMS-ów odróżnia je również to, że są szyfrowane. RCS-y będą niedługo dostępne natywnie w telefonach Samsunga z zainstalowaną najnowszą wersją Androida. Następny krok należy do operatorów.